Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a cevap

Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a cevap
Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a cevap
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Trabzonspor ile aralarında soruna sebep olan Tolgay Arslan'ın transferi hakkında konuşurken, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yayın havuzu hakkındaki sözlerini değerlendirdi.

BJK TV'ye konuşan Fikret Orman, Tolgay Arslan transferiyle ilgili şu görüşlere yer verdi:
"Bu oyuncular gencecik insanlar. Sadece kamuoyuna ve taraftarınıza şirin gözükmek için oyunculara anormal rakamlar teklif etmek doğru değil. Bugün verelim, yarın ne olursa olsun gibi gibi tavır asla sergilemedik. Biz bu ciddiyetten hiçbir zaman uzaklaşmadık. Futbolu hava atma organı olarak kullanmadık.

Aziz Yıldırım havuzu mahkemeye taşıyor


ERDAL TORUNOĞULLARI'NA TEŞEKKÜR

Fikret Orman bu transfer de büyük rol oynayan Erdal Torunoğulları'na teşekkür ederek sözlerine şöyle devam etti:
"Erdal bey önemli bir çalışma yapmıştır. Kimse nereye gittiğini ve nasıl bir görüşme yaptığını bilmemektedir. Transfer için akılcı girişimlerde bulunmuştur. Oyuncu bu sayede Beşiktaş 'ı tercih etmiştir. Biz 'Trabzonspor'u transferde ezdik' gibi bir davranış içerisinde bulunmadık. Trabzonspor oyuncuya yazılı olarak 2 milyon Euro ve ayrıca maç başı ücretler teklif etmesine rağmen Tolgay bizim makul seviyelerimizi kabul etmiştir. Bizim amacımız Trabzonspor'u bir transferle ezmek değildir. Beşiktaş'ta böyle bir zihniyet yoktur."

"AZİZ YILDIRIM'IN AÇIKLAMALARININ İZAHATI YOK"

Beşiktaş Başkanı, yayın havuzu hakkındaki açıklamaları nedeniyle Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a eleştiriler yöneltti. Orman, bu konuda şunları söyledi:
"Biz kulübümüzü yönetirken diğer camiaları rencide etmemeye ve kendi işimizi yapmaya gayret eden bir davranış içindeyiz. Bir açıklama yaparken o kişiyi değil bütün camiayı muhatap almaktasınız. Fenerbahçe Başkanı'nın açıklamaları hiçbir izahatı olmayan konular. Kimsenin Beşiktaş'ı zedelemek için açıklama yapmak haddi değildir. Havuzla alakalı konular kanunla belirlenmiştir. Dağılması mümkün değildir. Havuzu bozmak kimseye yarar getirmez" diye konuştu. (DHA)

'Topu görse bomba zanneder'