Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a cevap

Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a cevap
Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a cevap
Siyah-beyazlı kulübün 1 numarası Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklamalar üzerine basın toplantısı düzenledi.

Aziz Yıldırım'ın Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda  Beşiktaş ve Şenol Güneş'i hdef alan sözlerine tepki gösteren Fikret Orman, "Başka kulüplerle ilgili konuşmayız. Aziz Bey kavgacı ayrıştırıcı bir üslupla konuşuyor. Bu doğru değil. Türk sporunu kaos içerisine sokmak doğru değil. Kendi üslubumuzla devam edeceğiz. Halkın arasında bir başkanım. Fenerbahçeliler, Galatasaraylılar ile fotoğraf çektiriyoruz. Fenerbahçeliler 'Siz Aziz Bey'e uymayın' diyor. Langaspor bile olsa hiç kimsenin haddine değildir bir başka camiaların yönetimi hakkında konuşmak. Beşiktaş kendi ile ilgili şeyleri açıklar. Biz şike sürecinde de kendi durumumuzla ilgili açıklama yaptık. Kenar süsü olduğumuzu hep söyledik. Şimdi amaç konuyu başka yere çekip kutuplaşma yaratmak. Biz bunları yemeyiz, başka kapıya" şeklinde konuştu.

Aziz Yıldırım: Şenol Güneş 'Üzülmeyin şampiyon olacaksınız' dedi!

"BİZ ELENDİĞİMİZDE KÖY TAKIMI DEDİLER; MOLDE NE?"

Beşiktaş Başkanı, "Kimsenin bir başka camia ile konuşması doğru değil, bunlar ayıp şeylerdir. Siz bugüne kadar benim başka kulüp yönetimiyle ilgili bir şey dediğimi duydunuz mu? Aziz bey, 'Süleyman Seba'dan örnek alınsın' dedi Kendisi alsın. Polemik yaratacak konulara girmek istemiyorum. Herkes kendi önündeki yemeği yesin. Kendi maçlarına, problemlerine baksın. Beşiktaş geçen sene Fenerbahçe maçından önce Brugge ile oynamıştı. Avrupa 'da çok tanınan kulüptür Brugge, bize 'köy takımına elendiniz' dediler, Molde ne? 26 bin nüfusu var. Dün söylediğiniz şeyler bugün karşınıza çıkar. Türk futbol kamuoyu buları görüyor ve başka kapıya diyorum" ifadelerini kullandı.

ŞENOL GÜNEŞ: AZİZ YILDIRIM HAKKINDA KONUŞMADIM

Siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Şenol Güneş ise "Aziz Bey hakkında konuşmadım. Bir kulüp başkanı hakkında konuşmam doğru olmaz. Ben hukukun herkese lazım olduğunu söyledim. Benim bir düşüncem olsa Beşiktaş'a gelmezdim" dedi.

Aziz Yıldırım bırakacağı tarihi açıkladı