Fikret Orman'dan derbi yorumu

Fikret Orman'dan derbi yorumu
Fikret Orman'dan derbi yorumu
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Ayvalık Beşiktaşlılar Derneği'nin İstanbul'da düzenlediği gecede, Fenerbahçe derbisi hakkında konuştu.

Ali DANAŞ / İSTANBUL (DHA) - Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın manevi kızı Şenay Taşkın'ın başkanlığını yaptığı Ayvalık Beşiktaşlılar Derneği'nin gecesi İstanbul Tepebaşı'nda bir restoranda düzenlendi. Geceye, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve dernek üyelerinin yanı sıra Türk sanat müziği sanatçısı Hüner Coşkuner de katıldı.

Derbide ilk gole dikkat


Basketbol maçında Beşiktaş Integral Forex'in yenilgisinden dolayı durgun olarak geceye katıldığını belirten Başkan Orman, "Ben Beşiktaş camia başkanıyım. Camiadaki her insan bizim için önemlidir. Şenay kardeşimiz de böyle bir gece organize etti. Burada olmaktan, arkadaşlarımı, dostlarımı görmekten de mutluyum" dedi.

Fikret Orman, hafta sonu oynayacakları Fenerbahçe derbisi ile ilgili olarak, "Derbi heyecanlı. Camiayı da yavaş yavaş heyecan sarmaya başladı. Ben biraz sakinim. İnşallah kalbimizden geçen gibi olur" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Üniversitesi için ilk adım