Fikret Orman'dan Drogba itirafı

Fikret Orman'dan Drogba itirafı
Fikret Orman'dan Drogba itirafı
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, futbol takımındaki eksiklerden bahsederken Didier Drogba örneğini verdi.

Son 4 haftada 8 puan kaybedip liderlik koltuğundan indiği gibi, zirveye çıkan Fenerbahçe ’nin de 3 puan gerisine düşen Beşiktaş ’ta Başkan Fikret Orman, devre arasında bir yıldız transferi yapabileceklerinin sinyalini verdi.

Bilic'e göre konu kapandı


Vatan Gazetesi'nden Figen Civan'ın haberine göre; Manuel Fernandes’in bu sezon henüz kendi performansına tam olarak ulaşamadığınıifade eden Orman, “Normalde daha iyi işler yapabilecek bir oyuncu. Daha üst düzey bir oyun sergileyebileceğini biliyoruz ve yakın zamanda kendi standartlarına ulaşacağına inanıyoruz” dedi.

"RONALDINHO OLABİLİR"

Takımdaki eksiklerden söz eden Orman, "Didier Drogba veya Arjen Robben gibi bir oyuncu lazım. Şu an maalesef öyle bir oyuncumuz yok. Bu tipte bir oyuncu almamız şart. Özellikle derbilerde bu eksiğimiz çok öne çıkıyor. Bu isimler oyunu kurtarıyor” dedi ve Ronaldinho transferiyle ilgili olarak “Rahmetli babam onu takımda görmeyi çok istiyordu. Sezon başında olmadı. 1-2 pürüz vardı. Ama bizimle ilgili bir şey değildi. Devre arasında çözülürse büyük ihtimalle gelecektir. 2. başkanımız Ahmet Nur Çebi de transferini çok istiyor” dedi.

'Üç büyükler'e 22 milyonluk icra


ASSIS HAFTAYA İSTANBUL 'DA

Beşiktaş, Ronaldinho transferi için önümüzdeki hafta düğmeye basacak. Brezilyalı yıldızın ağabeyi ve menajeri Roberto Assis, gelecek hafta çarşamba günü İstanbul’a gelecek ve siyah-beyazlılarla masaya oturacak.

Bilindiği gibi Assis bu sezon başında da İstanbul’a gelmiş, bu transferle bizzat ilgilenen Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ile görüşmüştü. O dönemde Ronaldinho, kulübü Atletico Mineiro ile sözleşmesini feshedemediği için transfer gerçekleşmemişti ve taraflar, ocak transferi için konuyu tekrar görüşmek adına sözleşmişti.

Süper Lig'de 9. haftanın hakemleri