Fikret Orman'dan E-bilet açıklaması

Fikret Orman'dan E-bilet açıklaması
Fikret Orman'dan E-bilet açıklaması
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, taraftarların e-bilete tepkilerinden dolayı tribünlerin boş kalmasıyla ilgili soruya yanıt verdi.

BURSA - Fikret Orman, Bursaspor karşılaşması öncesi Güney Marmara'daki Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği başkanlarıyla düzenlenen toplantıya katıldı. Bir otelde gerçekleştirilen toplantı öncesi gazetecilere açıklamada bulunan Orman, Beşiktaş Kulübü olarak Güney Marmara bölgesinde çok sayıda dernekleri olduğunu belirterek, "Bursaspor maçı da buna vesile oldu ve Bursa'da dernek başkanlarıyla buluştuk. Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda ne yaptık ve ne yapabiliriz onu konuşacağız" dedi.

Bir gazetecinin "Yeni sezon başladı. Taraftarın e-bilete yönelik tepkilerinden dolayı tribünlerin büyük bölümünün boş olduğu gözleniyor. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?" sorusuna Orman, "Bununla alakalı çok ifade verdim. Sizi kırmayayım diye de her seferinde bir şey söylüyoruz. Her seferinde yeni bir gündem çıkıyor. Fakat bu bir kanun. Kanun değişmediği sürece bunların üzerinde yapılabilecek birşey yok. Kanunu yok saymıyoruz" yanıtını verdi.

Beşiktaş Başkanı, "Az önce otelin camından Bursa'da yapımı süren stat inşaatına bakıyordunuz. Sizin de stadın inşaatı devam ediyor. Son durum nedir?" sorusunu ise "Yeni stadımızı inşallah onlardan önce açacağız. Onun gayreti içindeyiz" diye cevapladı.

Orman, bu akşam ki Bursaspor karşılaşmasını da kazanmak istediklerini sözlerine ekledi. (AA)