Fikret Orman'dan şampiyonluk sözü

Fikret Orman'dan şampiyonluk sözü
Fikret Orman'dan şampiyonluk sözü
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı takımının bu yıl şampiyon olacağını söyledi.

Süleyman EKİN / ANTALYA (DHA) - Başkan Fikret Orman, Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği tarafından Adonis Otel havuz başında düzenlenen 110. yıl kutlamasına Antalyalı işadamları ile birlikte katıldı.

Çarşı'dan çok sert açıklama

Siyah-beyazlı camianın kendisine ve yönetimine güvenmelerini isteyen Orman, çok emek ve zaman harcayarak her şeyi düşünerek çalıştıklarını belirterek, "İçiniz rahat olsun. Beşiktaş bu yıl şampiyon olacak" dedi.

Beşiktaşlılığın nezaket, dışarı karşı bir duruş olduğuna dikkati çeken Orman, "Bu düşüncelerimizi hep ifade ediyorduk, ama son zamanlarda bunları ortaya koyamıyorduk. İnşallah yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber vermiş olduğumuz görüntü ve duruş sizi memnun etmektedir. Hep beraber Beşiktaş'ın, Beşiktaşlılığın ne demek olduğunu bütün Türkiye 'ye göstermeye çalışıyoruz. Onun nedenle aldığımız pozitif değerlendirmelerden dolayı da açıkçası çok mutluyum" dedi.

"KARLI GÜNLER BEŞİKTAŞ'I YIKAMAYACAK"

Zor bir haftayı geride bıraktıklarını vurgulayan Başkan Orman, "Hakikaten böyle hayal gibi başlayan bir maç, kabuslu bitti. Ama maçtan önce vermiş olduğum demeçlerde de söylemiştim. (Şu an günlük güneşlik bir hava var, ama karlı günler gelecektir) diye. Ama bu karlı günler, Beşiktaş'ı yıkamayacak. Antalya her ne kadar şehrinizin takımı dahi olsa, Antalyaspor'u yenmeye geldik. İnşallah buradan 3 puan alıp gideceğiz" iadelerini kullandı.

Efes'in yıldızı Beşiktaş aşığı

Türk futbolunda yeni moda!