Fikret Orman'ın en büyük arzusu

Fikret Orman'ın en büyük arzusu
Fikret Orman'ın en büyük arzusu
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, inşaatı devam eden Vodafone Arena ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İSTANBUL - BJK TV'ye konuşan Fİkret Orman, stat inşaatının kredi kullanılmadan, kulübün öz kaynaklarıyla yapıldığını hatırlattı. Orman, "Zeminin çok altına indik ki stadyum şehrin insanlarını rahatsız etmesin. Bu ay sonu, eski ismiyle kapalı tribünden çıkıp eski açık ve yeni açık tribüne ağırlık verilecek. Hızla gidiyoruz ancak zorlanıyoruz da. Çünkü burası büyük bir alan ve büyük bir yatırım. Şu ana kadar Beşiktaş Kulübü, tüm bunları kredi kullanmadan yaptı. Yapmaya devam ediyoruz ve edeceğiz" diye konuştu.

Beşiktaş'tan Lescott açıklaması


Vodafone Arena'da Şampiyonlar Ligi maçlarını oynamak için çok istekli olduklarını ifade eden Fikret Orman, sözlerine şöyle devam etti:
"Avrupa'nın en büyük kupasında mücadele etmek beni ve taraftarlarımızı heyecanlandırır. Bu dakikadan sonra söz futbolcularımızda. Bizim yapabileceklerimiz, oyuncularımızın maaşlarını ödemek, primlerini yatırmak, iyi bir spor alanında çalışıp sağlıklı şekilde yolculuk etmelerini sağlamak. Tabii ki moral ve motivasyon olarak da onlara elimizden geldiği kadar destek oluyoruz."

Türk sporu ve Beşiktaş adına büyük işlere imza atmak istediklerini dile getiren Orman, en büyük arzusunun, Beşiktaş başkanı iken Avrupa'da kupa kazanmak olduğunu kaydetti. (AA)

İşte E-Bilet gerçeği: 149 milyon TL!