Filip Holosko: Gönlüm Beşiktaş'ta

Vestel Manisaspor ile ilgili program yapan bir televizyon kanalının çekimlerinde konuşan Filip Holosko, Paris Saint Germain, Juventus, Werder Bremen ve Beşiktaş takımlarının kendisiyle ilgilendiğini söyledi.

MANİSA - Vestel Manisaspor ile ilgili program yapan bir televizyon kanalının çekimlerinde konuşan Filip Holosko, Paris Saint Germain, Juventus, Werder Bremen ve Beşiktaş takımlarının kendisiyle ilgilendiğini söyledi. Gönlünden geçen takımın Beşiktaş olduğunu siyah-beyaz formayı giyerek gösteren 23 yaşındaki Slovak oyuncu, "Beni Beşiktaş tribünlerinin atmosferi büyüledi. Bir de renkleri ve kartal simgesi tam benim futbol yaşamımı simgeliyor. Transferim gerçekleşirse Beşiktaş'ı uçuracağıma inanıyorum" dedi. Önüne konulan dört formadan Beşiktaş'ın formasını tercih ederek üzerine giyen Holosko, "İşte benim gönlümdeki takım ve renkleri" dedi.
Türkiye'ye gelip Süper Lig'de futbol oynamaktan dolayı çok mutlu olduğunu, ayrıca Manisa'da yaşadığı süre içerisinde Türkiye'ye âşık olduğunu belirten Holosko, Süper Lig'de en çok Trabzonsporlu Gökdeniz, kaleci olarak da kendi takım arkadaşı Ufuk'u beğendiğini kaydetti. Slovak futbolcu, eski teknik direktörü Ersun Yanal'a da çok şey borçlu olduğunu söyledi.