Fırat Aydınus devler liginde

Fırat Aydınus devler liginde
Fırat Aydınus devler liginde
FIFA kokartlı Fırat Aydınus, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 19 Eylül Çarşamba günü oynanacak Bayern Münih - Valencia maçını yönetecek

UEFA'dan yapılan açıklamaya göre Bayern Münih'in stadı Allianz Arena'da 19 Eylül Çarşamba günü TSİ 21.45'te başlayacak Bayern Münih - Valencia karşılaşmasında düdük çalacak Aydınus'un yardımcılıklarını Serkan Ok ve Aleks Taşçıoğlu yapacak. Maçın dördüncü hakemi olarak Tarık Ongun, ek yardımcı hakem olarak da Halis Özkahya ve Barış Şimşek görevlendirildi. Daha öncea bir diğer hakemimiz Cüneyt Çakır da Şampiyonlar Ligi'nde maç yönetmişti. Aydınus ise şampiyonlar ligi'nde eleme maçları yönetmesine rağmen grup maçlarında görev alamamıştı. Aydınus, bu maçla beraber ilk kez grup maçlarında düdük çalacak.


GALATASARAY 'A ALMAN HAKEM

H Grubu'nda mücadele eden Türk temsilci Galatasaray, 19 Eylül Çarşamba günü deplasmanda İngiltere'nin Manchester United takımı ile karşılaşacak. İngiltere'nin Manchester kentindeki Old Trafford Stadı'nda TSİ 21.45'te başlayacak karşılaşmayı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Wolfgang Stark yönetecek. Stark'ın yardımcılıklarını Jan-Hendrik Salver ve Mike Pickel yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi olarak Markus Häcker, ek yardımcı hakemler olarak da Tobias Welz ve Christian Dingert görev alacak.

FENERBAHÇE 'YE HIRVAT HAKEM

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi (C) Grubu'nda 20 Eylül Perşembe günü Fransa'nın Olympique Marsilya takımıyla yapacağı maçı Hırvat hakem Ivan Bebek yönetecek. Bebek'in yardımcılıklarını Tomislav Petrovic ile Miro Grgic yapacağı mücadelenin ilave yardımcı hakemleri Domagoj Vuckov ve Ante Vucemilovic-Simunovic olacak. Maçın dördüncü hakeminin ise Dalibor Conjar olduğu bildirildi.