Fırat Aydınus'a da ceza!..

Fırat Aydınus'a da ceza!..
Fırat Aydınus'a da ceza!..
Barış Şimşek ve Cüneyt Çakır'dan sonra Fırat Aydınus da Gençlerbirliği-Beşiktaş maçındaki başarısız performansından dolayı dinlendirilecek. Gözlemciye göre Aydınus Beşiktaşlı Gomes'e kırmızı, Tosic ile Beck'e sarı kart göstermedi

RADİKAL - Süper Lig'de geçen hafta kritik maçlarda görev alan Cüneyt Çakır ve Barış Şimşek'in yanı sıra, Fırat Aydınus'un da düşük not aldığı ortaya çıktı. Hürriyet'ten Adil Demirçubuk'un haberine göre, gözlemcisi Alican Lakot'tan 7.8 puan alan Aydınus, tıpkı Çakır ve Şimşek gibi bir süre dinlendirilecek.  Spor Toto Süper Lig'in 6. haftası Türkiye 'nin en iyi hakemleri olan üst klasman hakemleri için resmen kara bir hafta oldu.

Fenerbahçe -Bursaspor maçını yöneten Barış Şimşek 7.4 alırken, Cüneyt Çakır, gözlemcisi Metin Tokat'tan 8.3 almasına rağmen Merkez Hakem Kurulu kararıyla notu 7.9'a düşürüldü. Bu düşük notlar nedeniyle Şimşek'in 1 ay, Çakır'ın ise 15 gün dinlendirilmeleri bekleniyor. Barış Şimşek ve Cüneyt Çakır'ın yanı sıra, Gençlerbirliği- Beşiktaş maçının hakemi Fırat Aydınus'un da düşük not aldığı ortaya çıktı.

'SOKAK KAVGASINI AYIRAN MAHALLE DELİKANLISI!'

Karşılaşmanın gözlemcisi Alican Lakot, Mario Gomez'in Skulason'a attığı dirsek sonrası kırmızı kart çıkarmayan ve Tosic ile Beck'in sarı kartlarını es geçen Aydınus'a 7.8 not verdi.  'Bariz önemli bir hata yaptı' anlamına gelen bu not nedeniyle Aydınus'un da 15 gün dinlendirilmesi bekleniyor.