Fırtına öncesi sessizlik

Trabzonspor yenilgisi sonrası teknik direktör Fatih Terim ile toplantı yapan yönetim devre arasında gönderilmesi planlanan futbolcuları belirledi.

İSTANBUL - Trabzonspor yenilgisi sonrası teknik direktör Fatih Terim ile toplantı yapan yönetim devre arasında gönderilmesi planlanan futbolcuları belirledi. Hakan Ünsal, Arif, Batista, Lukunku, Baliç, Abdullah ve De Boer gibi bazı isimlerin gönderilmesi gündeme geldi. De Boer ile karşılıklı anlaşarak sözleşmenin feshedilmesi planırken Bursa'nın görüştügü Batista'nın takas yoluyla elden çıkarılacağı belirtildi.
Cim Bom'a 1 maç saha kapama
Galatasaray'a bir maç saha kapama ile 2.5 milyar lira para cezası geldi. Disiplin Kurulu karara gerekçe olarak İstanbulspor maçında sahaya atılan çakı ve tehlikeli maddeleri gösterdi. Federasyon Galatasaray'ın sahasında oynayacağı ilk resmi karşılaşması olan Türk Telekom Türkiye Kupası mücadelesini Bursa Atatürk Stadı'na aldı. Sarı-Kırmızılılar, Telekom maçı hazırlıklarına sakatlıkları bulunan Hakan Şükür, Ergün, Bülent ve Abdullah ile grip olan Cihan'dan yoksun başladı. (Spor Servisi)