Fırtına'nın Yekta ısrarı

Fırtına'nın Yekta ısrarı
Fırtına'nın Yekta ısrarı
Trabzonspor'da son dönemlerde yaşanan transfer hareketliliğine Galatasaraylı Yekta Kurtuluş damgasını vurdu.

Bir yandan forvet transferi için aralıksız çalışan bordo-mavililer, diğer yandan da teknik direktör Mustafa Akçay’ın çok istediği Yekta Kurtuluş transferini bitirmenin yollarını arıyor. Fırtına’nın elini güçlendiren durum ise Galatasaraylı futbolcunun Trabzonspor fikrina sıcak bakması.

Ulusoy'u şoke eden hamle!


Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; düzenli olarak forma giyebileceği bir ekipte kendisinin tekrar vitrine çıkabileceğine inanan başarılı oyuncu, artık yönetimlerin anlaşmasını bekliyor. Trabzonspor’da Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun da bu konuyla bizzat ilgilendiği ve en kısa zamanda Galatasaray cephesinden yanıt beklediği gelen haberler arasında.

Teknik direktör Mustafa Akçay'ın, "Mutlaka alalım, kadromuz adına büyük katkı olur" dediği futbolcunun kamp bitmeden takıma katılması bekleniyor.

UĞUR VE İSHAK SESLERİ

Sol Bamba’nın formsuzluğu, Giray Kaçar'ın takımdan ayrılışı gibi sebeplerle savunmasına da takviye yapmanın yollarını arayan Trabzonspor’da arayışları zorunlu kıldı.

Asıl bölgesi olan stoperin dışında savunmanın kanatlarında da oynayabilen Akhisarlı Uğur Demirok için tekrar nabız yoklandığı, ayrıca Kardemir Karabüksporlu sol bek İshak Doğan’ın da teknik heyet tarafından yönetimden talep edildiği gelen haberler arasında.

Trabzonspor'a 4 milyon euro