Flaş transfer gözaltında!

Flaş transfer gözaltında!
Flaş transfer gözaltında!
Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den transfer ettiği Sezer Öztürk, bir gece kulübünde tartıştığı kişiyi darp ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı.

Ortaköy'de bulunan Reina adlı gece kulübündeki olay iddialara göre şöyle yaşandı: Beşiktaşlı futbolcu Sezer Öztürk bir grup arkadaşıyla eğlenmek için Reina'ya gitti. Habertürk gazetesinin haberine göre, burada eğlenen grup alkol aldı.

Beşiktaş resmen açıkladı


YUMRUK VE TEKME


Ancak yan masada bulunan başka bir grupla aralarında tartışma çıktı. Sezer Öztürk ile Ö.G. arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Yine iddiaya göre Sezer Öztürk, Ö.G.'yi darp etti. Yumruk ve tekmeli kavgayı güvenlik görevlileri ayırdı. Olay yerine polis çağrıldı. Ö.G. şikayetçi olunca Sezer Öztürk, gözaltına alındı.

"Beşiktaş ile F.Bahçe arasındaki fark..."


KARAKOLDA SABAHLADI


Ö.G ile beraberinde bulunan arkadaşları da Arnavutköy Karakolu'na gitti. Sezer Öztürk hakkında savcılık bir gece gözaltı kararı verdi. Ö.G ise darp raporu aldı. Geceyi karakolda geçiren Öztürk, olay günü sabahı Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından Sezer Öztürk serbest bırakıldı. (Habertürk)

Sezer Öztürk'ü kızdıran soru