Florya'da sorun ne? İşte yanıtı

Florya'da sorun ne? İşte yanıtı
Florya'da sorun ne? İşte yanıtı
Cesare Prandelli ile Fiorentina'da birlikte çalışan Felipe Melo, hocasının sisteminden hiç memnun değil. Maçlara çıkmak bile istemeyen Sambacı, İtalyan hocanın gidişine sıcak bakıyor.

Galatasaray 'da yeni yönetimin Florya'da yaptığı arama-tarama-sorun tepsiti çalışmalarında ilginç iddialar ortaya atıldığı öğrenildi.

Prandelli'den olay sözler!


Akşam Gazetesi'nden Şafak Kayarlar'ın haberine göre; Cesare Prandelli ile takım arasında köprü olmaya çalışan yöneticiler, "Florya'da sorun ne?" sorusu karşılığında "Felipe Melo" yanıtını aldılar. Bu olay kafalarda soru işareti yaratırken, Brezilyalı oyuncunun Sneijder ve yerli futbolcularla da sorun yaşaması dikkati çekti.

3'LÜ SAVUNMA KRİZ ÇIKARTTI

Anderlecht beraberliği sonrasında taraftara üçlü çektirdiği için Sneijder'in tepkisini çeken Melo, protesto edilen yerli oyuncuların danet dile getirilmese de isyanına yol açmıştı. Geçen sezonki Gökhan Zan kavgası unutulsa da Melo, yaptığı sabıkalı hareketler nedeniyle takımda sivrilen bir isim. İşte Melo'nun bu sezon dökülen performansı ile ilgili sorularda, "Prandelli'den memnun değil, huzursuz. Maçlarda oynamak bile istemiyor. Hocaya inancı yok" karşılığı alındı.

İLK SAVUNAN OYDU FAKAT!

Fiorentina'da birlikte çalışan Melo-Prandelli arasına ise 3'lü savunma girdi. Olaya göre, 3-5-2 sisteminde oynamak istemeyen Melo, Arsenal deplasmanında karizma olarak çökünce hocasına hırslandı. Bu sezon genel olarak performansı da bu yüzden düşük kaldı. Prandelli'nin sistem, taktik ve oyun anlayışından memnun kalmayan Melo, Başakşehir yenilgisi sonrası ise Prandelli'yi savunan isim olmuştu. Melo, "Prandelli hocamızın suçu yok. Bizim çalışmamız, zihinsel olarak değişmemiz lazım" diyerek takımı işaret etmişti.

Hagi'den Galatasaray açıklaması