Florya'da Terim tezahüratları

Florya'da Terim tezahüratları
Florya'da Terim tezahüratları
Sarı-kırmızılı taraftarlar, Milli Takım Teknik Direktörlüğü teklif edilen Fatih Terim'in Galatasaray'dan ayrılmasını istemiyor.

Radikal.com.tr - Galatasaray taraftarları, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'in "Milli Takım'ın başına geç" teklifi sunduğu Fatih Terim'in, sarı-kırmızılı takımda kalması için harekete geçti.

Ünal Aysal'dan Terim açıklaması

Bu isteklerini göstermek için Florya Metin Oktay Tesisleri'nin önünde toplanan Galatasaraylılar, Terim'e tezahüratlarla destek verirken, TFF'ye tepki gösterdi.

ultrAslan'dan Terim ve yönetime çağrı

ŞÜKÜR: HADDİM DEĞİL

Galatasaray'ın efsane oyuncularından, AKP Milletvekili Hakan Şükür, "Florya'ya gelerek Terim'e teklifi kabul etmesi yönünde baskı uyguluyor" iddialarını yalanladı.

TurkFutbol'a konuşan Şükür, "Florya'ya oğlumu okuldan almak için geldim. Florya'ya Terim'i ikna için geldiğim haberleri maksatlı ve belirli kişiler tarafından çıkartılan haberler. 10 yıldır bu yolu kullanıyorum. Fatih Terim'e bu konuda bir baskı uygulamak haddim değil. Terim'e akıl verecek değilim" dedi.

Florya Metin Oktay Tesisleri önünde sarı-kırmızılı taraftalar ile hatıra fotoğrafı çektiren ve formalarını imzalayan Şükür, Terim'in Milli Takım'a hoca olması konusunda ise "Herkesin hakkında hayırlısı. Ne olacağını bilmiyorum. Bu konuda konuşmam doğru olmaz" ifadelerini kullandı.

Demirören: Son karar Galatasaray'ın

Fatih Terim'den 'milli' mesaj