Formanın hakkını vermek istiyor!

Formanın hakkını vermek istiyor!
Formanın hakkını vermek istiyor!

2009’da ayrıldığı Beşiktaş ’a geri dönen Serdar Kurtuluş, Siyah-Beyazlı takıma düzenli olarak forma giymek için geldiğini söyledi. 2009-2010 sezonu başında kendisini İsmail Köybaşı’na karşılık Gaziantepspor’a gönderen Beşiktaş’a bonservis bedeliyle alınan 26 yaşındaki sağ bek, Siyah-Beyazlı takımdan gönderildiği dönemde çok üzüldüğü belirterek, “2006-2009 yılları arasında Beşiktaş’ta oynamıştım. 2009’da ayrıldığımda çok üzülmüştüm, ama kimseye bir kırgınlığım olmamıştı. Formayı hakkıyla terletmek istiyorum. Ben buraya oynamaya geldim. Kendime güveniyorum. Takıma yeni katıldım, ama yabancılık çektiğimi söyleyemem” diye konuştu.
Milli futbolcu, “Gönül ister ki Beşiktaş Kulübü’ne 10 yıl hizmet edeyim. İlk geldiğimde de söylemiştim ama olmadı. Beşiktaş ile 3 yıl kontrat imzaladım. Sözleşmem bittiğinde de benimle devem etmek isterlerse futbol hayatımın sonuna kadar burada kalabilirim. Geçmişte benim de hatalarım olmuştur. Ben bir çok dersler çıkardım” diye konuştu.

Tolga borsaya bildirildi

Siyah-beyazlılar, Trabzonspor’dan transfer ettikleri kaleci Tolga Zengin’in maliyetini İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na bildirdi. Buna göre milli kaleciye 2013-14 sezonu için 1 milyon 200 bin euro garanti ve 12 bin euro maç başı ödenecek. Garanti para her yıl 50 bin euro artacak. Trabzonspor’aysa 2 milyon 750 bin euro bonservis bedeli verilecek.