Franck Ribery isyan etti

Franck Ribery isyan etti
Franck Ribery isyan etti
2013 yılı Altın Ayakabı Ödülü'nde Ronaldo ve Messi'nin altında kalarak üçüncü olan Bayern Münih'in Fransız yıldızı Franck Ribery, Alman basınına Ballon D'Or ödülü sonuçunu değerlendirdi.

2013 yılının en başarılı futbol takımı olarak oynadığı her turnuvayı kazanan Bayern Münih takımının yıldızı Ribery, FIFA'nın dağıttığı Ballon D'Or ödülünde yaşadığı hüsranla ilgili sitem dolu bir açıklama yaptı.

Ronaldo gözyaşlarıyla ödülünü aldı

Ribery açıklamasında,  "Bu ödülü kazanmak için daha ne yapmalıyım bilmiyorum. Ben bencil bir insan değilim. Ballon D'Or ödülü yerine bu senede Bayern Münih ile tüm kupaları tekrar kazanmayı tercih ederim ve tabiki Fransa Milli Takımı ile Dünya Kupasını kazanmak benim daha çok önem verdiğim şeyler. Tabii ki Ballon D'Or ödülünü kazanmak isterdim ama her şey yolunda ve önüme bakıyorum" ifadelerini kullandı.

'Messi dönemi'nin sonu! Yeni kral Ronaldo


"BİZİM İÇİN O 1 NUMARA"

Bayern Münih Sportif Direktörü Matthias Sammer ise Ribery'in kendisi için bir numara olduğunu belirtip şunları söyledi;

" Demokratik bir oylama sonuçu Ribery bu ödülü kazanamadı ama bizim için o hala bir numara. O takımı için herşeyini sahaya verdi ve tüm kupaları kazandı. Ancak Altın Ayakabı ödülünün kararını başkaları veriyor" dedi. (DHA)

Platini'nin hayal kırıklığı

İşte Messi'nin ödül yorumu