Frank de Boer için son turlar

Galatasaray, Barcelona'nın Hollandalı oyuncusu Frank de Boer ile Amsterdam'da masaya oturuyor. Yıllık iki milyon dolar ücret isteyen Frank de Boer'dan indirim yapması istenecek.

AMSTERDAM/İSTANBUL - Galatasaray, Barcelona'nın Hollandalı oyuncusu Frank de Boer ile Amsterdam'da masaya oturuyor. Yıllık iki milyon dolar ücret isteyen Frank de Boer'dan indirim yapması istenecek. Hollandalı yıldızın öneriye sıcak baktığı ve ücretinde indirim yapacağı kaydedildi. Yöneticiler ayrıca Overmars için de temasla-rını sürdürüyor. Sarı-Kırmızılılar bu iki oyuncunun kulüp adına görüşmelerini üstlenmesi için Rüştü'nün menajerine tam yetki verdi. Barcelona Başkanı Laporta transferler için kolaylık sağlayacaklarını söyledi.
Rumen Pro TV, Rapid Bükreş'in Galatasaray'ın talip olduğu Florin Bratu'yu satmayı düşünmediğini belirtti. National Bükreş'li orta saha oyuncusu Petre'nin ise imza atmasının an meselesi olduğu kaydetti. Aslan'ın listesinde bulunan Dinamo Bükreş'li Gabriel Tamaş'ın bonservisinin yarısının Lucescu'nun şirketinde olduğu ortaya çıktı.
Öte yandan Sarı-Kırmızılılar yeni sezon hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor. İdmana izinli olan Hasan Şaş, Lukunku ve sakat olan Baliç katılmadı. (Spor Servisi)