Frey performansından memnun

Frey performansından memnun
Frey performansından memnun
Bursaspor kalecisi Sebastian Frey, hazırlık kampına geç katıldığı için form tutmasının zaman aldığını söyledi.

BURSA (AA) - Sebastian Frey, Beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdüren takımın Özlüce Tesisleri'ndeki antrenmanının ardından açıklamalarda bulundu.

Çok çalışarak eksikleri giderdiğini dile getiren Frey, "İlk başta biraz zorlandığımı söyleyebilirim. Hazırlık kampına geç katıldığım için form tutmam zaman aldı. Şu an iyiyim. İyi çalıştığımı düşünüyorum. Performansımdan memnunum. Takımın performansı da çok iyi. Her maçta daha iyiye gidiyoruz. Burada olmaktan ve iyiye gittiğimizi görmekten çok mutluyum" diye konuştu.

Tecrübeli file bekçisi, Beşiktaş ile oynayacakları maçın anımsatılması üzerine şunları kaydetti:
"Beşiktaş'ın Bursaspor 'un ezeli rakiplerinden biri olduğunu biliyorum. Beşiktaş'ın hem ezeli rakibimiz hem de şu anda lider durumda olması maçın önemini daha da arttırıyor. Beşiktaş maçı Bursa şehri ve Bursaspor için önemli. Bunun farkındayız. Eminim ki stat atmosferi de o maçta harika olacak. O güne hazır olmamız gerektiğinin bilincindeyiz."

"İyi oynadığın maçlarda alkışlanıyorsun, kötü performans gösterdiğin maçlarda da tepki görüyorsun. Bu seni nasıl etkiliyor?" sorusuna ise Frey, "Ben İtalya 'da da bu tarz taraftarlara alışığım. Belki daha ateşlilerdi orada. Ama taraftarların sevinçlerini de tepkilerini de gördüm. Ben burada bulunmaktan mutluyum. İç saha oynadığımız maçta bize verdikleri destek şunu gösterdi; bizim taraftara ihtiyacımız var. Motivasyonumuz için gerçekten çok önemliler" yanıtını verdi.


  ETİKETLER:

  Beşiktaş

  ,

  İtalya

  ,

  Bursaspor

  ,

  zaman

  ,

  Stat