Futbolcu ağaçta mahsur kaldı!

Futbolcu ağaçta mahsur kaldı!
Futbolcu ağaçta mahsur kaldı!
Manisa'nın Kırkağaç İlçesi'nde, Kırkağaç Acarspor ile Mütevellispor arasında oynanan maçta ağaçta kalan topu almak için tırmanıp, aşağı inemeyen futbolcu, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

MANİSA - Süper amatör kümede geçen pazar günü oynanan Kırkağaç Acarspor Mütevellispor müsabaka sonrası oldukça ilginç bir olay yaşandı.

Karşılaşmanın hakemi Aydoğan Kaçmaz, ev sahibi takımın toplarının havasının fazla olması nedeniyle ikinci yarıyı konuk Mütevellispor'un topuyla oynattı. Son dakikalarda Mütevellispor savunma oyuncularının uzaklaştırmak istediği top sahanın dışına çıkıp, bir ağacın tepesine takılı kaldı.

Maç sonrası Mütevellispor oyuncuları, ağaçta kalan topları kendi imkanlarıyla almak istedi. Ağaçtaki topu düşürmek için attıkları iki topun da dallara takılıp kalması üzerine oyunculardan İbrahim Kaplan, ağaca tırmandı. Ağaçtaki toplardan ikisini yere düşüren Kaplan, daha yüksekteki son topu alamadı. Oyuncu Kaplan, meşin yuvarlağa ulaşmak isterken kendisi de ağaçta mahsur kaldı. Bunun üzerine takım kaptanı Mustafa Arı, itfaiyeden yardım istedi. İtfaiye ekipleri, merdiven aracıyla oyuncuyu ve topu ağaçtan indirdi.

Oyuncunun ve topun indirilmesinin ardından konuk takım stattan ayrılabildi.

Müsabakayı evsahibi Kırkağaç Acarspor 3-1 kazandı. Mehmed Hakkı ÖZBAYIR (DHA)


  ETİKETLER:

  Pazar

  ,

  maç

  ,

  manisa