Futbolun vahşeti, yaz ortasında da sürüyor

Türkiye'de futbolun vahşetle olan bağı soğuk ya da sıcak dinlemiyor. 'Sahalarda görmek istemediğimiz görüntüler'e en son Kayseri'de rastlandı.

KAYSERİ - Türkiye'de futbolun vahşetle olan bağı soğuk ya da sıcak dinlemiyor. 'Sahalarda görmek istemediğimiz görüntüler'e en son Kayseri'de rastlandı. Birinci Organize Sanayi Bölgesi'nce (OSB)düzenlenen
Fabrikalararası Futbol Turnuvası' çeyrek final maçında futbolcular orta hakemi kovalarken jandarma gerginliğe müdahale etti. 24 fabrika takımının katıldığı turnuvanın çeyrek finale yükselme maçında Yataş Mobilya ile Başyazıcıoğlu Tekstil takımları karşı karşıya geldi.
Başyazıcıoğlu Tekstil iki oyuncularının kırmızı kart görmesi üzerine hakem Hüseyin Otyakmaz'ın üzerine yürüyünce karşılaşma yarım kaldı. Tartaklanmamak için yedek kulübesinin arkasına saklanan Hüseyin Otyakmaz ve yardımcı hakem Sevgi Ölker orada sıkışınca futbolcuların saldırısına uğradı. Hakem Otyakmaz, kendilerine saldıran futbolculardan şikâyetçi oldu ama araya girenlerin ricasıyla şikâyetinden vazgeçti.