G.Saray-Denizli maçına ikinci erteleme

Ali Sami Yen Stadı'nın karla kaplı zemininde incelemede bulunan Metin Tokat, bu şartlar altında futbol oynanamayacağına karar verdi.

Galatasaray ile Denizlispor arasında dün akşam oynanması gerekirken bugüne ertelenen karşılaşma, kötü hava koşullarının devam etmesi üzerine ikinci kez ertelendi. Ali Sami Yen Stadı'nın karla kaplı zemininde birer saat aralıklarla incelemede bulunan hakem Metin Tokat, karşılaşmanın bu şartlar altında oynanamayacağına karar verdi. Maç, Futbol Federasyonu'nun belirleyeceği ileri bir tarihte oynanacak.

İZMİT'TE KAR KALINLIĞI 7 SANTİMETRE

Süper Ligde bu akşam yapılacak Kocaelispor-Beşiktaş maçının yapılacağı İzmit İsmetpaşa Stadı'nın zeminindeki kar kalınlığının 7 santimetreye ulaştığı bildirildi.
Stat Müdürü Cengiz Sert, dün gece başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı sonrasında, sabahtan bu yana yapılan çalışmalara rağmen zeminde biriken karın kalınlığının 7 santimetreye ulaştığını söyledi. Zeminin futbol oynamaya elverişli hale getirilmesi için yoğun çaba harcandığını ifade eden Sert, yağışın devam etmemesi halinde sahanın maç saatine kadar hazır olacağını kaydetti.