G.Saray taraftarından Volkan'a sürpriz

G.Saray taraftarından Volkan'a sürpriz
G.Saray taraftarından Volkan'a sürpriz
Sarı-kırmızılı taraftarlar, Pazar günü oynanacak Fenerbahçe maçı öncesi sosyal medya üzerinden harekete geçti. Fenerbahçeli oyuncu ise sürpriz gelişmeye yanıt verdi.

Ali Sami Yen Stadı'nda oynanan bir derbide "kasıklarım ağrıyor" diyen, Trabzonspor maçında ise abartılı gol sevinci yaşadığı belirtilen Volkan Demirel'in, Galatasaray maçında her hareketi mercek altına alınacak.

Cimbom'a Drogba müjdesi


Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Galatasaray taraftarı, Fenerbahçe kalecisinin sahaya çıktığı andan itibaren ve özellikle ısınma hareketleri sırasında her adımını kameralarla kayıt altına alacak.

Bu karar, stada gelen her taraftara ulaşması için sosyal medya hesapları üzerinden servis edilmeye başlandı. Özellikle kale arkasında bulunan taraftarlar, sürekli kayıtta olacak ve elindeki kameralı cep telefonları ile Volkan'ın hareketlerini kayıt altına alınacak.

VOLKAN DEMİREL'DEN CEVAP

Bu gelişme üzerine kısa bir açıklama yapan sarı-lacivertli ekibin milli kalecisi, "Benim için sorun yok. Bir şey yaptığım yok ki beni seçsinler" dedi.

Galatasaray: Yel kayadan toz alır