G.Saray ve Beşiktaş'ı kızdıracak açıklama

G.Saray ve Beşiktaş'ı kızdıracak açıklama
G.Saray ve Beşiktaş'ı kızdıracak açıklama
Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül, ezeli rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş'a göndermede bulundu.

Gökhan Gönül, 1-0 kazandıkları Gençlerbirliği maçının ardından yaptığı açıklamada, "İyi mücadele ettik ve çok önemli bir galibiyet aldık. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum" dedi.

F.Bahçe'de Meireles tedirginliği


Milli futbolcu, "Herkes bizim için avantajlı bir fikstür çektiğimizi düşünüyor. Biz de öyle düşünüyoruz. Bunun ikinci yarısı da olacak. İkinci yarıda ise bizim için dezavantaj olacak. Kendimize rakip gördüğümüz takımların puan kaybettiği haftalar çok önemli. Bu haftalarda kazanmalıyız ki arayı açalım. Kendimize rakip gördüğümüz takımlarla arayı açtık. Yine kendimize rakip gördüğümüz takımlardan biri olan Trabzonspor ile karşılaşacağız. Taraftarlarımızın bizi yalnız bırakmamasını istiyoruz. Bu sezon şampiyonluğu istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Karşılaşma hakkında ise Fenerbahçeli oyuncu, "Oyuna gelince, atamayana atarlar kuralı yine işleyecekti. Son dakika Volkan'ın çıkardığı top gol olsa galibiyeti kaçırabilirdik. Gençlerbirliği çok iyi mücadele etti, tebrik ediyorum. Kazandığımız için mutluyuz" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe 5'te 5 yaptı