G.Saray'a gözdağı; En kötü üçüncü oluruz

G.Saray'a gözdağı; En kötü üçüncü oluruz
G.Saray'a gözdağı; En kötü üçüncü oluruz
Kopenhag Teknik Direktörü Solbakken, "Sahamızda alacağımız galibiyetle grupta Galatasaray'ın üzerinde üçüncü oluruz" dedi.

Ünsal TURAN / KOPENHAG (DHA) - Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda yarın Galatasaray ile karşılaşacak olan FC Kopenhag'da teknik patron Staale Solbakken, İstanbul 'a hareketlerinden önce yaptığı açıklamada, Galatasaray'a sorun yaratabileceklerini söyledi.

Kopenhag maçı bilet fiyatları şaşırttı

Lig maçında Aab karşısında güçlü bir savunma sergilediklerini ve karşılaşmayı 3-0 kazandıklarını hatırlatan Solbakken, "Galatasaray karşısında yapacağımız maç tabii ki ligde Aab karşısında oynadığımız maça benzemeyecek. Galatasaray geçtiğimiz yıl Şampiyonlar Ligi'nde büyük başarı gösterdi ama sadece geçtiğimiz yıl değil, Galatasaray futbol dünyasının en iyi takımlarından biri. Juventus karşısında gerçekten çok iyi oynadılar ama biz de kazanmak için oynayacağız. Galatasaray için sorun yaratabiliriz" dedi.

Bir gazetecinin "Taraftardan korkmuyor musun? sorusuna, Norveçli teknik direktör "Galatasaray taraftarının takımlarına nasıl bir destek verdiğini biliyorum, ama taraftar desteği benim için çok önemli değil. Onları aşarız" cevabını verdi.

Galatasaray maçının İddaa oranları


"TUR ŞANSIMIZ VAR"

Solbakken, Kopenhag'da Galatasaray'ı yenmeleri, Real Madrid oyuncularının da formunda olmamaları durumunda tur atlama şanslarının çok büyük olduğunu belirterek, "İstanbul'da yenilgi alsak bile Kopenhag'da alacağımız bir galibiyet ve ayrıca Real Madrid oyuncularının maça motive olmamaları bize şans getirir. En kötü ihtimalle grupta Galatasaray'ın üzerinde üçüncü oluruz. İstanbul'da Galatasaray'a yenileceksek netice 2-1 den fazla farkla olmamalı. Kopenhag'da ise 1-0 galip gelsek yeter. Real Madrid'in Kopenhag'da son maçında oynamaması durumunda 1-0 yeneriz, o zaman 7 puanımız olur. Galatasaray'da iki oyun tipi gördüm. Biri geçen yıl Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final maçında sergiledikleri, diğeri ise Juventus karşısında oynadığı oyun. Ama iyi oynarsak yenebileceğimiz en azından beraber kalabileceğimiz bir oyununu da gördüm" ifadelerini kullandı.

Solbakken, İstanbul'a moralli hareket ettiklerini ancak Galatasaray gibi bir kulübün karşısına çıkacak olmanın heyecanını da yaşadıklarını söyledi.

Drogba ve Sneijder'e ağır gönderme