G.Saray'a yerli sponsor! İşte o firma

G.Saray'a yerli sponsor! İşte o firma
G.Saray'a yerli sponsor! İşte o firma
Şampiyonlar Ligi'ne kadar sponsor sorununu çözmek isteyen Galatasaray'ın kapısını sürpriz bir yerli firma çaldı. Aslan, Milli Takım'a sponsor olan NG Kütahya Seramik ile hafta içi masaya oturacak.

Hafta başında Türk Milli Futbol Takımı'nın ana sponsoru olan NG Kütahya Seramik'in, sarı-kırmızılı kulübe göğüs reklamı vermek için harekete geçtiği öğrenildi. Hatta Başkan Ünal Aysal'dan randevu bile alındı.

Bir kap yemeği çok gördüler!


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; şirket yetkilileri ile Galatasaray cephesi Çarşamba günü bir araya gelecek ve sponsorluk konusu yüz yüze görüşülecek. Geçen sezon Türk Telekom'dan forması için 7.2 milyon Dolar alan sarı-kırmızılı kulübün, pazarlıklarda bu paranın altında bir fiyatı kabul etmeyeceği ifade ediliyor.

"FENERBAHÇELİLER NE DER?" ENDİŞESİ

NG Kütahya Seramik'in yönetim kurulu başkanlığını yapan Erkan Güral, sarı-lacivert renklere gönül vermiş bir iş adamı. Hatta Güral, geçen sene Fenerbahçe başkanlığına aday olan Mehmet Ali Aydınlar'ın yönetim kurulu aday listesinde de yer alıyordu. NG Kütahya Seramik'in Galatasaray'a sponsor olma ihtimali belirince Güral'ın Fenerbahçeli kimliğinden dolayı biraz endişeli olduğu öğrenilirken, forma reklamı almayan sarı-lacivertli camiada bu girişimin nasıl karşılık bulacağı da merakla bekleniyor.   

YABANCI FİRMALARDAN SONUÇ ALINAMAMIŞTI

Galatasaray, Başkan Ünal Aysal nezdinde forma reklamı için Rusya ve Kazakistan'da yaptığı görüşmelerden şimdilik sonuç alamadı. Enerji ve petrol devlerinin yanı sıra telekomünikasyon ve hava yolu şirketleri ile de temas halinde olan sarı-kırmızılı kulüp, hafta içinde NG Kütahya Seramik ile masaya oturacak.  

Gökhan Zan'a piyango!