G.Saray'dan Berkin Elvan kararı

G.Saray'dan Berkin Elvan kararı
G.Saray'dan Berkin Elvan kararı
Sarı-kırmızılı kulüp, Berkin Elvan'ın cenazesi nedeniyle Divan toplantısını ertelerken, Elvan'ın cenazesine çelenk gönderdi. Fenerbahçe ve Beşiktaş da Berkin için başsağlığı mesajı yayımladı.

Galatasaray Kulübü, bugün saat 13:30'da Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda yapılacağı duyurulan Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nın tarihini değiştirdi.

Seçim iddiasına yanıt

Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, İstanbul 'daki Gezi Parkı odaklı olaylar sırasında yaralanan ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın bugün cenaze töreninin olması nedeniyle divan kurulunu erteleme kararı aldıklarını ifade etti. Aktar, toplantının yarın aynı saatte gerçekleştirileceğini kaydetti.

GALATASARAY KULÜBÜ'NDEN BERKİN'İN CENAZESİNE ÇELENK

Chedjou'ya 9 milyon euro

'ÜÇ BÜYÜKLER'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Beşiktaş , Galatasaray ve Fenerbahçe, 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ı unutmadı.

Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesinde "Berkin Elvan'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz" başlığıyla yayımlanan mesajda, "Genç yaşında aramızdan ayrılan taraftarımız Berkin Elvan'ın vefatından derin üzüntü duymaktayız. 269 gündür süren yaşam mücadelesini bugün kaybeden Beşiktaş taraftarı Berkin Elvan'ın vefatı, hem kulübümüzü hem de camiamızı derinden üzmüştür. Hayatının baharında aramızdan ayrılan Berkin Elvan'a Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz" denildi.

Fenerbahçe Kulübü, resmi twitter hesabı üzerinden "Mekanın cennet olsun Berkin Elvan" ifadelerini kullandı. Galatasaray Kulübü ise twitter'dan "Hepimizin acısı oldun Berkin, umarız sevginin de tohumu olursun" mesajı yayımladı.

Spor dünyası da Berkin'i unutmadı