G.Saray'dan Eboue açıklaması

G.Saray'dan Eboue açıklaması
G.Saray'dan Eboue açıklaması
Sarı-kırmızılı kulüp, Eboue'nin parasal kriz çıkardığı ve bu yüzden teknik direktör Mancini tarafından Beşiktaş derbisi kadrosuna alınmadığı iddiasını yalanladı.

İSTANBUL - Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Emanuel Eboue'nin ilk 18'e girememe sebebinin Türkiye Futbol Federasyonu'nun yabancı oyuncu sınırlaması olduğu vurgulandı.

Melo'ya PFDK şoku


Galatasaray 'ın resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle: "Bugün bazı basın organlarında oyuncumuz Emanuel Eboue'nin takımda parasal kriz çıkardığı ve bu yüzden teknik direktörümüz Roberto Mancini tarafından Beşiktaş maçı kadrosuna alınmadığı iddia edilmiştir. Oyuncumuz derbi öncesi Florya'daki kampa katılmış, maç günü son antrenmana çıkmış, kadro açıklanana kadar takımla birlikte otelde kalmış, yine maç öncesi ve devre arası soyunma odasında bulunmuştur. Eboue'nin ilk 18 dışında kalmasının tek nedeni TFF'nin yabancı sayısıyla ilgili kuralıdır. Oyuncumuz kendi mevkisinde oynayan Veysel Sarı'yla hem maç öncesi hem de devre arasında konuşup, cesaretlendirmeye çalışan iyi bir takım oyuncusudur." (AA)

Drogba'dan o soruya şok yanıt