G.Saray'dan F.Bahçe'ye cevap

G.Saray'dan F.Bahçe'ye cevap
G.Saray'dan F.Bahçe'ye cevap
Fenerbahçe Genel Sekreteri Uslu'nun önceki gün yaptığı Galatasaray'ı hedef alan açıklamalarına, sarı-kırmızılıların basın sözcüsü Ergün'den cevap geldi.

Mahmut Uslu, “8 puan fark kapanır algısı oluşturuyorlar. Tabii ki kapanabilir. Biz nasıl açtıysak, kapayabilirler, ama rakiplerin ‘Nasipse biz şampiyon oluruz’ lafının altında acaba başka bir şey mi var diye düşünmemek elde değil. Galatasaray bizimle ilgili 3 senedir önemli girişimlerde bulundu. Hala faks çekmeye devam ediyorlar. İkinci yarıda 9 deplasmanımız var. Aslında 8 tane, birini saymıyoruz. Onları zaten hep yeniyoruz" diye konuşmuştu.

Eray ısınırken kupayı kırdı!


"AMATÖRCE AÇIKLAMALAR"
Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Uslu’ya sert göndermelerde bulundu.

Ergün, “Mahmut Uslu gibi tecrübeli bir yöneticinin böyle amatörce açıklamalar yapması beni son derece şaşırttı. Galatasaray olarak söylediklerini ciddiye bile almıyoruz. Sarı-kırmızılı yöneticilerin ve futbolcularının şampiyonluk yolunda havlu attık lafını demelerini bekliyorlar. Fenerbahçe ’nin ve kendisinin beklentisi bu mudur” dedi.

Galatasaray’ın kimseyi hiçbir yere şikayet etmediğini belirten Ergün, “Fenerbahçe’yi UEFA’ya şikayet ettiğimize dair bir tane belge çıkarsınlar. Bunlar karanlıkta sıkılan kurşunlar... Ya tutarsa misali... Türkiye ’de mağduru oynamak prim yapıyor. Fenerbahçe de şu an mağduru oynuyor” ifadelerini kullandı.

Burak: TFF ödül bile vermedi