G.Saray'dan F.Bahçe'ye: Gereği yapılır!

G.Saray'dan F.Bahçe'ye: Gereği yapılır!
G.Saray'dan F.Bahçe'ye: Gereği yapılır!
Galatasaray Kulübü Sözcüsü Şükrü Ergün, Fenerbahçe yönetiminin "Ligden çekiliriz, havuzdan çıkarız" şeklindeki açıklamasına yanıt verdi.

Şükrü Ergün, Fenerbahçe Kulübü'nün "Gerekirse ligden çekiliriz" açıklaması ile ilgili olarak, "Bunlar çok kolay söylemler. Bir kere dile getirilir, tekrarlanmaz. Gereği yerine getirilir. Bunun gerçeği dönüşme olasılığı sıfırdır. Bu yeni dile getirilmiş bir konu değil. Herkesin bildiği gibi daha önce de söylendi. Bu bir kere söylenir gereği yapılır. Çok sık söylenmeye başlayınca ne inandırıcılığı ne de yaptırımı kalır" dedi.

F.Bahçe'den G.Saray'a penaltı desteği


VERİLEN, VERİLMEYEN PENALTILAR ORTADA

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Ergün, hakem hataları konusunda, "Her şey kamuoyunun gözü önünde cereyan ediyor. Verilen penaltılar ortada. Bizim maçımızda verilmeyen penaltı ortada. Takdir kamuoyunun" ifadelerini kullandı.

LONDRA'DA RÖVANŞ ZOR OLACAK, AMA İNANÇLIYIZ

Ergün, "Stamford Bridge'de işimiz kolay değil; ama olmayacak bir şey de değil. Galatasaray bunu daha önce de yaptı. Yine tekrarlayacak diye ümit ediyoruz" dedi.

BURAK YILMAZ'A YAPILAN İNSANLIK SUÇU

Ergün, "Burak'a yapılan bir insanlık suçu. Bu silahlı saldırı olarak görülebilir. Tribünden çakı atılıyor. Bu şahdamarına gelse ne olacak (?) Bence bu adli sorundur bu. Yönetim Kurulu toplantısında mahkemeye başvurup başvurmayacağımıza kara vereceğiz. Kalecinin gözüne lazer tutma meselesini tasvip etmiyoruz. Kasten adam yaralama gerekçesiyle başvuru yapıldı. Acaba bu bıçak atma meselesinde nasıl bir başvuru yapmak gerekir" şeklinde konuştu.

Elmander'den G.Saray'a: Sözleşme...


UMARIM SEZON SONUNDA BU KAYIPLARI ÇOK ARAMAYIZ

Şükrü Ergün, puan kayıpları için "Umarım sezon sonunda bu hesapta olmayan puan kayıplarını çok aramayız. Hiç hesapta olmayan 2 puan kaybettik Rize'de. Artık puan kaybına tahammülümüz yok. Deplasmanlarda yaşanan puan kayıpları, bu konuda bir zafiyetimiz olduğunu gösteriyor; ama şampiyonluk yarışı açısından karamsarlığa kapılmış değiliz. Bizim futbolcu ve teknik kadromuza güvenimiz tam. Sezon sonunda mutlu sona ulaşacağımızı düşünüyorum" dedi.

DROGBA'NIN KENDİSİNİ TOPARLAMASI GEREKİR

Dider Drogba konusunda ise Ergün, "Drogba'nın Rize kadrosunda olmaması hocanın taktiridir. Londra'daki rövanşa hazırlıyor olabilir. Bana Drogba'nın biraz dinlendirilmesi, kendini toparlaması, Chelsea maçına hazırlanması gerekir. Mancini bunu düşünerek, Rize'ye götürmeme kararı almış olabilir" diye konuştu.

Drogba'dan mesaj: Artık ayrılma zamanı