G.Saray'dan F.Bahçe'ye kupa göndermesi

G.Saray'dan F.Bahçe'ye kupa göndermesi
G.Saray'dan F.Bahçe'ye kupa göndermesi
Fenerbahçe'nin "Önümüzü kesiyorlar" açıklamasını inandırıcı bulmayan Galatasaray Basın Sözcüsü Ergün'den bir çıkış daha geldi.

Beşiktaş , Fenerbahçe ve Trabzonspor Türkiye Kupası’na erken havlu attı. Özellikle Fenerbahçe cephesinden "Türkiye Kupası o kadar önemli değil" ifadelerini içeren açıklamalar gelmişti. Sarı-kırmızılı kulübün Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kaosa çözüm! Mancini'den 5 madde


"İŞLER YANSITILDIĞI GİBİ DEĞİL"

Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; Şükrü Ergün, "Kupayı yıllarca alamayanlar veya az alanlar, kupayı önemsemediklerini söylerler. Ama alınca da çok sevinirler. Biz kupanın önemli bir başarı olduğuna inananlardanız" ifadelerini kullandı.

Kupada Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında takımı protesto eden ve istifaya davet eden taraftarın ligdeki Elazığspor maçında futbolcuları alkışlamasına da değinen Ergün, " Galatasaray ’da işler yansıtıldığı gibi kötü değil. Taraftarımız bazen bu şekilde tezahüratlarda bulunabilirler. Rahatsızlıklarını yansıtabilirler. Ama takımın kötülüğünü istediklerine inanmıyorum. Gaziantep maçında yaptıklarının yanlış olduğunu görünce daha karşılaşma başlamadan oyuncuları bağırlarına bastılar" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'nin pozu Melo'yu kızdırdı


"SPEKÜLASYONLAR RAHATSIZ EDİYOR"

Takım içinde zaman zaman patlak veren 'frikik ve penaltı' tartışmaları konusunda ise Ergün şunları söyledi:
"Bu, takım ruhunun sahaya yansıtılmasının bir parçasıdır. Futbolcular arasındaki tartışma iddialarına ise hiçbir şekilde prim vermiyorum. Takım üzerinden oluşturulan bu tür spekülasyonlar ve iddiaların hepsinin kasıtlı olduğuna inanıyorum. Bunlar takımı da bizleri de rahatsız ediyor. İnsanlar akıllarındakini yansıtıyorlar ama bizi ilgilendirmiyor. Biz işimize bakıyoruz."

Ünal Aysal herkesi şaşırttı