G.Saray'ı sevindiren transfer teklifi

G.Saray'ı sevindiren transfer teklifi
G.Saray'ı sevindiren transfer teklifi
Galatasaray'ın elden çıkartmak istediği Dany Nounkeu için müjdeli haber Marsilya'dan geldi.

Bir süredir Dany'i takip eden Marsilya, Kamerunlu oyuncunun menajeri Musampa ile bir ön görüşme yaptı. Marsilya idarecileri, bu görüşmede sarı-kırmızılı yönetimin transfer konusundaki tavrını da sordu.

TFF'nin G.Saray'ı çıldırtan sessizliği


Sporx.com'un haberine göre; Marsilya idarecilerine, Türkiye 'deki yabancı kontenjanı durumunu ve Galatasaray 'ın ara transfer dönemindeki hedeflerini anlatan Musampa, Ocak ayındaki transfer süreci için açık kapı bıraktı.

Sezon başından bu yana savunma hattında ciddi sorunlar yaşayan ve ara transfer döneminde de bu bölgeye uygun bir maliyetle transfer yapmak isteyen Marsilya'da teknik direktör Elie Baup'un da Dany'e onay verdiği ve Marsilya'nın en kısa süre içerisinde resmi adımları atacağı belirtildi.

Burak Yılmaz'a Chelsea izni


MANCINI DA RAHATLAYACAK

Marsilya ile yaptığı görüşmeleri Galatasaray Yönetimi'ne aktarıp; sarı-kırmızılı kulübün tavrını net bir şekilde öğrenecek olan menajer Musampa'nın, sürece en kısa süre içerisinde nokta koyması bekleniyor. 2016 Haziran'ına kadar sözleşmesi olan Kamerunlu Dany'i 3 milyon euroluk bonservis bedeli ile elden çıkartmak isteyen Galatasaray, böylelikle kontenjanını boşaltacak ve Roberto Mancini'nin ara transfer döneminde daha rahat hareket etmesini sağlayacak.

Fatih Terim döneminin son bölümünde savunma kurgusunda yaptığı hatalar ile sarı-kırmızılı taraftarların eleştiri oklarının hedefi haline gelen Dany'nin, Mancini döneminde yabancı kontenjanından dolayı tribüne mahkum olması bekleniyor.

Aysal'ın ilginç önerisine ret