G.Saray'ın efsanesi geri mi dönüyor?

G.Saray'ın efsanesi geri mi dönüyor?
G.Saray'ın efsanesi geri mi dönüyor?
Sportif Direktör arayışları süren Galatasaray'ın efsane oyuncularından Bülent Korkmaz, hakkında çıkan iddialara açıklık getirdi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Florya'nın sorumluluğunu geçici olarak İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan'a verdi.

ultrAslan'dan ultimatom: Ruhsuzluk...

Bu gelişme sonrası tecrübeli bir sportif direktörün takımın başına getirilmek istendiği de kulaktan kulağa konuşuluyor. Galatasaray camiasının kulislerinde geçmiş dönemde teknik direktörlük yapan efsane kaptanlardan Bülent Korkmaz'ın ön planda olduğu iddia edildi.

"BANA HENÜZ BÖYLE BİR TEKLİF GELMEDİ"

Hakkında çıkan iddialar üzerine maraton.com.tr'ten Sercan Akkuş'a konuşan Bülent Kormaz, "Bana henüz böyle bir teklif gelmedi. Galatasaray ve Fenerbahçe 'nin arasındaki 9 puanlık fark sportif direktörlük eksikliğine bağlanmamalı. Sportif direktör, o takımın teknik direktörüne bağlıdır" ifadelerini kullandı.

Bruma'dan kızdıran poz

FLORYA'NIN SORUMLUSU ARIBOĞAN 

NTV Spor'a açıklamalarda bulunan Başkan Ünal Aysal, "Lutfi Bey, İcra Kurulu Başkanı sıfatı ile özellikle Florya ve sportif şubeler ile daha ağırlıklı ve zaman harcayarak çalışacak. Mali ve idari konularda yönetim kendisinin zamanını daha ekonomik kullanması için gerekli teknik ve lojistik ek desteği sağlayarak, daha fazla sportif şubelere zaman ayırabilmesini mümkün kılacak" dedi.

Aysal, Bülent Korkmaz'ın sportif direktör olması konusunda ise alınmış bir karar ya da atılmış bir adım olmadığını açıkladı.

Galatasaray için Ashley Young iddiası