G.Saray'lı eski futbolcu Erhan Önal yoğun bakımda

G.Saray'lı eski futbolcu Erhan Önal yoğun bakımda
G.Saray'lı eski futbolcu Erhan Önal yoğun bakımda
A Milli Takım'ın ve Galatasaray'ın eski yıldızlarından Erhan Önal, beyin kanaması geçirdi

Haydarpaşa Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Önal’ın durumunun ciddi olduğu ifade edildi. Erhan Önal’ın Galatasaray ’da birlikte forma giydiği eski takım arkadaşlarından Ayhan Akbin, Önal ile her pazartesi Beylerbeyi’ndeki sahada maç yapmak için buluştuklarını belirterek şu açıklamayı yaptı:

"Erhan maç için sahaya geliyor. Hazırlanırken aniden yere yığılıyor.. Hemen orada bulunanlar tarafından Haydarpaşa Hastanesi’ne kaldırılıyor.. Doktorlar beyin kanaması geçirdiğini tespit ediyorlar.. Bize söylenen, durumunun ciddi olduğu.. Allah’tan ümit kesilmez.. Umutla iyileşmesini bekliyoruz.."

Erhan Önal son yıllarda futbolcu menajerliği yapıyordu.

Galatasaray'dan 'Geçmiş Olsun' mesajı
Galatasaray Kulübü, Haydarpaşa Hastanesi'ne kaldırılan eski futbolcusu için geçmiş olsun mesajı yayınladı. Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden yayınlanan mesaj şöyle;

"Futbol takımımızın unutulmaz oyuncularından Erhan Önal'ın yaşadığı bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye kaldırıldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Eski sporcumuza ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Erhan Önal'ın en kısa zamanda eski sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz."