G.Saraylı futbolcu ülkesine kaçtı

G.Saraylı futbolcu ülkesine kaçtı
G.Saraylı futbolcu ülkesine kaçtı
Sarı-kırmızılı kulüpte ödenmeyen futbolcu alacakları ilk firesini verdi.

Galatasaray 'ın devre arasında Grasshoppers'tan transfer ettiği Izet Hajrovic, kendisine 90 gündür ödeme yapılmadığını öne sürerek ülkesine gitti. Bosna Hersekli oyuncunun, serbest kalmak için FIFA'ya başvurduğu öğrenildi.

Etik Kurulu'ndan Melo'ya kınama


Hajrovic'in avukatı, sarı-kırmızılı kulübe ihtarname çekerek, 5 gün içinde ödemelerin yapılmasını talep etti. Galatasaray'dan bu konuda yanıt gelmeyince avukat, sözleşmenin fesh edildiğine dair yeni bir yazı gönderdi. Galatasaray'ın Salı günü Boşnak oyuncunun ödemelerini yapmasına karşın Hajrovic, düğün için izin alarak gittiği Bosna'dan dönmedi.

Bu gelişmeler üzerine son kez oyuncu ile görüşen yönetim, Hajrovic'ten "FIFA'dan şikayetimi geri çekeceğim" yanıtını aldı. Ancak genç oyuncu, hala şikayetini geri çekmedi.

Galatasaray'ın bonservisine 3.5 milyon euro ödediği Hajrovic, 4,5 yıllık sözleşmesini tamamlaması halinde sarı-kırmızılı kulüpten toplam 4 milyon 950 bin euro ücret alacak.

Süper Kupa'da Fenerbahçe taraftarı olacak

ERGÜN: RESMİ KURUMDAN BİZE GELMİŞ İHTAR YAZISI YOK

Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Hajrovic'in alacaklarının ödenmemesi nedeniyle kulübü FIFA'ya şikayet ettiği ve ülkesinden dönmeyeceği yönünde çıkan haberlerle ilgili konuştu.

Şükrü Ergün, "Hajrovic'in alacakları konusunda herhangi bir resmi kurumdan bize gelmiş bir ihtar yazısı yok. Böyle bir ödeme sorunu olduğu da benim bilgim dahilinde değil ama bu olmadığı anlamına da gelmez" ifadelerini kullandı. (DHA / AA)

Arena'da bir veda daha: Ujfalusi