G.Saraylıları çıldırtacak sözler

G.Saraylıları çıldırtacak sözler
G.Saraylıları çıldırtacak sözler
Chelsea'nin Brezilyalı futbolcusu Ramires, Galatasaray ile Arena'da oynadıkları maça fazla asılmadıklarını belirterek, "Stamford Bridge'de tur atlayacağız" dedi.

LONDRA - Galatasaray maçı öncesinde İngiltere'nin ünlü bir Türk restoranına giderek Türkçe şarkılar eşliğinde davul çalan ve sabaha kadar eğlenen Ramires, Londra'ya döndükten sonra eşi, annesi ve arkadaşları ile birlikte yine aynı mekanda eğlendi.

Rüştü'den Galatasaray itirafı


Brezilyalı futbolcunun, 'kankam' diye hitap ettiği restoran müdürü Erol Oylum'a, " İstanbul 'da oynadığımız Galatasaray maçına fazla asılmadık. Stamford Bridge'de Galatasaray'ı yenip tur atlayacağımıza inanıyorum" dediği öğrenildi. Ramires'in ayrıca "Maçlarda böyle şeyler olur, ama Burak Yılmaz bana bilerek vurdu. Yine de kusuruna bakmıyorum" ifadelerini kullandığı öne sürüldü.

Chelseali futbolcu ile birlikte restorana gelen arkadaşları, Ramires'in yakın arkadaşı Alex de Souza'nın da formasını giydiği Fenerbahçe 'de oynama rüyası olduğunu, Galatasaray'a gol attığı takdirde de bu golü Fenerbahçelilere armağan edeceğini söyledi. Faruk ZABCI (DHA)

Cimbom'da Drogba krizi