Galatasaray 39 milyon TL ödedi

Galatasaray 39 milyon TL ödedi
Galatasaray 39 milyon TL ödedi
Izet Hajrovic'in FIFA'ya başvurmasıyla sıkıntılı günler geçiren sarı-kırmızılılar, birikmiş sporcu ödemelerini kapattı.

Galatasaray Kulübü, birikmiş sporcu alacakları için bugün 39 milyon TL ödeme gerçekleştirdi. Böylece futbol ve basketbol şubesindeki geciken taksitler kapatıldı.

Ufuk Ceylan'dan Cimbom'a veda


Vadesi geçmiş borcu kalmayan Galatasaray'da, başta Bruma olmak üzere krize dönüşebilecek mali sıkıntılar ortadan kalktı.

"BU HABERLER SAFLARI SIKLAŞTIRDI"

Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, son günlerde yönetim kurullarını yıpratmaya yönelik haberlerin yapıldığını iddia ederek, şunları kaydetti:
"Dikkat ederseniz belli bir günde, basının belli bir kısmında bu tür bir yayın başladı. Yönetim kurulu üyelerine hakaretamiz ifadeler içeren bu yayınlar birkaç gün devam etti. Daha sonra başkan gereken cevabı verdi ve sesler kesildi. Belli bir medyada çıkan bu yayınlar tamamen kasti ve bir amaca yönelik. Bu yayınlar yönetim kurulu içindeki safları sıklaştırmıştır. Dayanışmamızı, birlikteliğimizi daha da güçlendirmiştir. Bu tür haberleri yapan basın organları ve muhabirlere karşı aramızdaki mesafeyi daha da açmıştır. Çok muhtemeldir ki bu yayın organları ve muhabirler bundan sonra yönetimden kimseye ulaşamayacaklardır. Her zaman yaptıkları gibi hayali haberler yapmaya devam edeceklerdir."

Alacaklarının belirlenen sürede ödenmediğini gerekçe göstererek, geçici lisans için FIFA'ya başvuran Izet Hajrovic konusunda bir ihmalin söz konusu olduğunu vurgulayan Ergün, "Burada bir iletişim sorunu var. Konu incelenmekte. Tabi burada menajerinin de kötü niyeti ortada. Oyuncunun parasını aldıktan sonra defalarca 'bir yere gitmiyorum, evlenmeye gidiyorum' şeklindeki beyanları var. Geçici lisansı falan yok elinde. Biz de kendisini şikayet edeceğiz" diye konuştu.

Tugay Kerimoğlu neye uğradığını şaşırdı!

Galatasaray'a her gün bir hoca geldi!