Galatasaray 50 bin forma sattı

Galatasaray 50 bin forma sattı
Galatasaray 50 bin forma sattı
Ga­la­ta­sa­ra­y'da 10 gün önce taraftarın beğenisine sunulan yeni sezon formalarında, 50 bin sat­ış gerçekleşti. Bu ra­kam, ge­çtiğimiz yıl 10 haf­ta­da ancak el­de edil­miş­ti. Sarı-kırmızılı yönetimin sezon sonu hedefi ise 500 bin forma satışı yapmak.

Hem Süper Lig hem de Ziraat Türkiye Kupası’nı müzesine götüren Galatasaray , maddi olarak bunun meyvesini toplamaya başladı. Özellikle ligde gelen şampiyonluk sonrası takılan 4’üncü yıldız, taraftarın resmi ürünlere olan ilgisini artırdı. 

Bugün Gazetesi'nin haberine göre; Cimbom, ilk süreçte 350 bin şampiyonluk ürünü sattı. Yeni sezon formalarının satışa çıkmasıyla birlikte taraftarın ürünlere olan ilgisi tavan yaptı.

Galatasaray, Ozan Tufan'ı istemiş!

YOĞUNLUK DEVAM EDiYOR

4 yıldızlı yeni sezon formalarından ilk 10 günde 50 bin adet satıldı. Sarı-kırmızılılar, geçtiğimiz sezon ancak 10 hafta sonunda bu rakama ulaşabilmişti. Galatasaray yönetiminin hedefinde 1 ay sonunda 100 bin forma satmak var. Sezon sonu hedeflenen rakam ise 500 bin... Bu rakam gerçekleşirse Galatasaray’ın yaklaşık 15 milyon Euro kâr etmesi bekleniyor. Satışların ilk günkü yoğunluğuyla sürdüğü belirtildi.   

İşte Galatasaray'ın yeni sponsoru