'Galatasaray 6 yediğinde bile...'

'Galatasaray 6 yediğinde bile...'
'Galatasaray 6 yediğinde bile...'
Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın sahasında 1-1 berabere kalıp UEFA Avrupa Ligi'ne katılım hakkı kazandığı Astana maçını değerlendirdi.

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin maç sonu açıklamalarının kendisini tatmin etmediğini belirten mehmet Demirkol, devre arasında birçok bölgeye transfer yapılabileceğini söyledi.

NTV Spor'da yayınlanan 'Spor Servisi' programında yorumculuk yapan Demirkol'un açıklamaları şöyle:
"Ben bazı maçlardan önce 'İnşallah çok sıkılırız' diyorum. Çünkü denge oyunu gerekiyor. Sonucu alman gerekiyor. Ama buradaki durum farklı. Hem sıkıcı hem gerilimli... Önce tebrik edelim, tur geçildi. Bu gerilim işini Mustafa hoca da maç sonrası söyled. 'Hayatımın en zor maçı' dedi. İlk 11'in 7 oyuncusu Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynamış. Bu soruldu maç sonu ama Mustafa hocanın cevabı beni tatmin etmedi. Hoca takımın çok dipte olduğunu söyledi. 'Bu rezillik' diyor. 'Daha yukarı çıkacak' mesajı veriyor.

Astana'dan Galatasaray'a tarihi gol!

"6-1'LİK REAL MADRID MAÇINDA BİLE ANLATILACAK BİR ŞEY VARDI"

Sabri Sarıoğlu ıslıklandığınıda eleştirdim, ama dünkü protesto doğruydu. Real Madrid 8 atıyor, 9'a 10'a gidecek. Acayip maçlar oluyor. Ancak burada vasat bir performans söz konusu. Galatasaray, Real Madrid'den 6 yediğinde bile (6-1) sahada anlatılacak bir şeyler vardı.

Taraftar neden ıslıklıyor? Kadroya baktığında Burak, Selçuk, Sneijder ev Podolski var. Bu takımın hücum etmemesi mümkün mü? Bunu göremeyince de insanların morali bozuluyor. Bunu yapabilmesi lazım. Sabri ve Olcan da hücum oyuncusu... Savunma yönüne bakalım. Chedjou, Kamerun'un ve Fransa'nın en iyi savunmacılarından... Semih ve Hakan Balta Milli oyuncular... Seyirci bu takımdan bu performansı görünce sıkılıyor, dolayısıyla da ıslıklıyor.

"ARTIK HER ŞEY ORTADA"

Galatasaray'da yönetim tarzı değişti. Galatasaray geleneği içeride çok çatışmanın olduğu ancak dışarı da gösterilmeyen bir gelenektir. Şimdi artık her şey ortada. Bu konuda şeffaflık çok fazla. Liseliler çok fazla olmasına rağmen bunlar yaşanıyor. Yapı değişmiyor ama gelenekler değişiyor. Anlık psikoloji değişimiyle kulüp yönetilmez. Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım 'Sahtekâr' dedi. Çok yanlış bir sözdü. 3 Temmuz'dan beri şikâyet ettiğini yaptı Aziz Yıldırım. Buna tepki gösterir Galatasaray ama Alex'in söylemediği lafı koyarak değil. Demek ki orada bir dolduruşa gelinmiş. Bu kadar anlık tepkilerle sosyal medyayı işin içine dahil edince olmuyor. Biraz daha sakin olmak lazım.

"SADECE SAĞ BEK BİLE YETER"

Galatasraay golü iki bekin arkasına atılan toptan yedi. Golde Olcan'ın hatası var. İlk yarıda da Sabri'nin hataları vardı. Buraya ideal oyuncular gelmeli. Hakan Balta ve Lionel Carole oynar ya da bir sağ bek bulunacak. Selçuk'un yanına da transfeer yapılabilir, santrfor da alınabilir ama ilk önce sağ bek bulmak lazım. Sadece sağ bek transferi bile yetebilir."

Galatasaray'a 14.5 milyon Euro