'Galatasaray bileti' kampanyasında kuyruk

'Galatasaray bileti' kampanyasında kuyruk
'Galatasaray bileti' kampanyasında kuyruk
Real Madrid ile Galatasaray arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi maçı için '5 kg gıda getirene bedava bilet kampanyası' daha ilk günden büyük ilgi gördü.

Mehmet ÇİFTÇİ / MADRİD (DHA) - Real Madrid’in Galatasaray maçı öncesi düzenlediği gıda yardımı kampanyasına destek olan taraftarlar, karşılaşmanın oynanacağı Santiago Bernabeu önünde uzun kuyruklar oluşturdu. İspanyol kulübü, yoğun ilgi karşısında şaşkınlığını gizlemeyezken, 2 bin olan kotayı 5 bin bilete çıkarma sinyali verdi.

Madrid'de Galatasaray kuyruğu


Stat önünde ellerindeki gıda malzemeleri ile kuyruk oluşturan taraftarlar, "Bu kampanya ile hem takımımızın karşılaşmasını izleme şansı bulacağız hem de kriz nedeni ile yardıma muhtaç halka destek olacağız" dedi.

The Real Madrid Foundation, The Food Bank ve SEUR Foundation vakıflarının ortak düzenlediği kampanya bugün saat 10.00'da başladı ve maçın oynanacağı 27 Kasım Çarşamba gününe kadar devam edecek. Kampanya kapsamında en az 5 kg pirinç, makarna, şeker, yağ vb. gıda getirecek 2 bin kişiye, Galatasaray maçı bileti verilecek.

Gıda getirene Galatasaray bileti hediye

Ronaldo'dan Altın Top açıklaması