'Galatasaray' dedi, yasak geldi

'Galatasaray' dedi, yasak geldi
'Galatasaray' dedi, yasak geldi
Hamburg Kulübü, milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'na konuşma yasağı getirdi.

BERLİN - Bundesliga takımlarından Hamburg'da forma giyen Hakan Çalhanoğlu'na kulübü tarafından röportaj yasağı getirildiği bildirildi.

Arda Turan'dan Fenerbahçe'ye...


Bild gazetesinde yer alan haberde, Çalhanoğlu'nun bir Türk televizyon kanalında yaptığı açıklamalarından dolayı Hamburg kulübünün rahatsız olduğu belirtilerek, Çalhanoğlu'na şimdilik basına açıklama yapma yasağının getirildiği ifade edildi.

Hamburg Sportif Direktörü Oliver Kreuzer, Çalhanoğlu ile bir görüşme yaptığını belirterek, ''Böyle şeyin yapılamayacağını ve bu tür açıklamaların etkisini bilmesi gerektiğini söyledim'' ifadesini kullandı.

Hamburg, Çalhanoğlu ile 2016 yılına kadar süren sözleşmesini önceden 2018 yılına kadar uzatmak istiyor. Çalhanoğlu'na başta Galatasaray olmak üzere Türkiye ve İngiltere 'den çeşitli takımların transfer teklifinde bulunduğu ifade ediliyor.

Hakan Çalhanoğlu, bir süre önce bir televizyon programına telefonla bağlanarak, ''Kalbim sarı-kırmızı atıyor'' ifadesini kullanmış, menajerinin Galatasaray'la görüştüğünü belirtmişti. (AA)

Galatasaray'dan TFF'ye sürpriz başvuru