Galatasaray: Derbide kural hatası var!

Galatasaray: Derbide kural hatası var!
Galatasaray: Derbide kural hatası var!
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Fenerbahçe yüzünden hakemler evine rızkını götüremiyor" dedi.

Fenerbahçe ’nin 1-0 kazandığı Beşiktaş derbisinin ardından sarı-lacivertli kulübün genel sekreteri Mahmut Uslu, Galatasaray ’ın 2-0 geriden gelip 3-2 kazandığı Kasımpaşa maçına gönderme yapmıştı. "Şaibe var, ikinci yarıya geç çıkmalar var” diyen Uslu’ya yanıt Galatasaray İkinci Başkanı Hamdi Yasaman’dan yanıt geldi.

Beşiktaş patladı: Yazıklar olsun!

Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Hamdi Yasaman şunları söyledi:

- Şike dolayısı ile hâlen yargılanıyor. Dava sürüyor. Bunun etkisinden kurtulamamışlar. ‘Bizi tutmayan hakem buraya giremez’ dediler. Adam dinlendiriliyor, hakem evine rızık götüremiyor. O baskıyla Fenerbahçe’ye tarafsız yönetim gösteremiyor.

“EMRE EFELENİYOR, KULÜBÜ BİR ŞEY YAPMIYOR"

Sahada formanı çıkarırsan bunun cezası sarı karttır. Bir oyuncunun o kadar maçı durdurma hakkı yok. Adam dışarı çıkıyor, kaldırıp içeri atıyorlar. Neredeyse ilk yarı 10 dakika oyun duruyor. Oyuncu girip çıkarken futbolcu hakemden izin alır. Bana göre burada kural hatası yapılmıştır.

Hakem tüm yaşananlara seyirci oldu. Emre’nin efelenerek sahanın öbür tarafından Bilic’in üzerine yürümesi, dayılanması kabul edilebilir bir şey değil. Hakem buna da seyirci kaldı. Fenerbahçe’ye bir şey yapamıyorlar.

“FENERBAHÇE BU TAKTİĞİ HEP UYGULUYOR”

Fenerbahçe bu hakem hatalarını kapatmak için Galatasaray’a saldırıyor. Çünkü kazandıkları maçın ardından hakem hatalarının konuşulmaması adına hamle yapıyorlar. Mahmut Uslu, asılsız, afaki ithamlarda bulunuyor. Kasımpaşa maçında herhangi bir şey olmadığı gibi tüm dikkatleri buraya yöneltip, G.Saray’ı lekelemeye çalışıyorlar. Bu yıllardır Fenerbahçe’nin getirdiği ve yıllardır süren bir taktik...

TFF'den Fırat Aydınus açıklaması


  http://www.radikal.com.tr/132017213201722

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hadsiz Konuşmalar - user980234

  GS maçında toplam devre arası 19 Dk. iken FB-BJK maçında devre arası 18 Dk. ve neredeyse tüm maçlar 17-19 dk. aralığında devre arası yapmış. Bunu dün gece spor programı dakikası dakikasına gösterdi. aradaki bir dk için saibe var diyeceğine kendi mahkemelerini temizle. Hadi Türkiye mahkemelerine paralel deyip bi uydurma çıkarttınız. Karşı olduğunuzu belirttiğiniz kişilerin kucağına oturdunuz da maduruz dediniz. Yurtdışıda mı paralel. Sen önce BJK maçını hakem katletti, Emre 5 kere oyundan atılmalıydı, Emenike hem formadan hem izinsiz sahaya girmeden kart görmeliydi diye söyle. Sonra delikanlılığını görelim. Klasik kendi kirini halı altına atmak için başka yerlere sataşma algı yaratma çabasıdır bu.

  insan utanır ya - seloxx

  fenerbahçe kazansa ne olacak derbiyi beşiktaş kazansa ne olacak,neyi ifade edecek, gs varken beşiktaşa 4 üncü yıldızı taktırırlarmı insanı utanır ya avrupada gelenden 4 gidenden 14 yiyen bir takım bugün türkiye liğinde liderse bu soruşturulması gereken bir durumken derbi de kural hatası yapılmış yok şöyle olmuş yok böyle olmuş , adamlar kasımpaşa maçında sahaya 11 dakika geç çıkıyor siz ne yaptınız bu 11 dakika da diyen yok kamera kayıtları isteniyor koskoca stadda ne federasyonun ne polisin ne dijtürkin kaydı, var, veysel sarı nın yaptıkları ortada fotğraflar ortada daha ne gerekiyor liğ başından bu yana 9 beşiktaşlı 5 fenerbahçeli futbolcu kırmız kart görmüş gs bir tane bile kırmızı kart gören futbolcu yok yuh artık beşiktaşlı mustafa pektemek olcay şahan fenerli bekir irtegün gs melodan daha mı edepsiz ayıp ayıp ayıp kalkıp birde milleti, maçiptal edilsin mi edilmesini yi konuşuyorlar onu değil zaladı cordobayı denizliyi , malatyaya giden arabalardan başlayın,