Galatasaray: Derbide kural hatası var!

Galatasaray: Derbide kural hatası var!
Galatasaray: Derbide kural hatası var!
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Fenerbahçe yüzünden hakemler evine rızkını götüremiyor" dedi.

Fenerbahçe ’nin 1-0 kazandığı Beşiktaş derbisinin ardından sarı-lacivertli kulübün genel sekreteri Mahmut Uslu, Galatasaray ’ın 2-0 geriden gelip 3-2 kazandığı Kasımpaşa maçına gönderme yapmıştı. "Şaibe var, ikinci yarıya geç çıkmalar var” diyen Uslu’ya yanıt Galatasaray İkinci Başkanı Hamdi Yasaman’dan yanıt geldi.

Beşiktaş patladı: Yazıklar olsun!

Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Hamdi Yasaman şunları söyledi:

- Şike dolayısı ile hâlen yargılanıyor. Dava sürüyor. Bunun etkisinden kurtulamamışlar. ‘Bizi tutmayan hakem buraya giremez’ dediler. Adam dinlendiriliyor, hakem evine rızık götüremiyor. O baskıyla Fenerbahçe’ye tarafsız yönetim gösteremiyor.

“EMRE EFELENİYOR, KULÜBÜ BİR ŞEY YAPMIYOR"

Sahada formanı çıkarırsan bunun cezası sarı karttır. Bir oyuncunun o kadar maçı durdurma hakkı yok. Adam dışarı çıkıyor, kaldırıp içeri atıyorlar. Neredeyse ilk yarı 10 dakika oyun duruyor. Oyuncu girip çıkarken futbolcu hakemden izin alır. Bana göre burada kural hatası yapılmıştır.

Hakem tüm yaşananlara seyirci oldu. Emre’nin efelenerek sahanın öbür tarafından Bilic’in üzerine yürümesi, dayılanması kabul edilebilir bir şey değil. Hakem buna da seyirci kaldı. Fenerbahçe’ye bir şey yapamıyorlar.

“FENERBAHÇE BU TAKTİĞİ HEP UYGULUYOR”

Fenerbahçe bu hakem hatalarını kapatmak için Galatasaray’a saldırıyor. Çünkü kazandıkları maçın ardından hakem hatalarının konuşulmaması adına hamle yapıyorlar. Mahmut Uslu, asılsız, afaki ithamlarda bulunuyor. Kasımpaşa maçında herhangi bir şey olmadığı gibi tüm dikkatleri buraya yöneltip, G.Saray’ı lekelemeye çalışıyorlar. Bu yıllardır Fenerbahçe’nin getirdiği ve yıllardır süren bir taktik...

TFF'den Fırat Aydınus açıklaması