Galatasaray diken üstünde

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yönetimle yaptığı toplantıda, bundan sonra maçlarda istenilen performansı sergilemeyen futbolculara ceza verme kararı aldı.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yönetimle yaptığı toplantıda, bundan sonra maçlarda istenilen performansı sergilemeyen futbolculara ceza verme kararı aldı. İstanbulspor maçındaki kötü oyunun faturasını futbolcularına kesen Fatih Terim, ceza idmanı yaptırarak, şu uyarılarda bulundu: "Fenerbahçe derbisindeki performansınızla İstanbulspor önündeki arasında dağlar var. Rakibimiz bizi yenebilirdi. Çok kötüydünüz. Böyle oynarsak, şampiyon olamayız. Zaten böyle oynayacaksanız da ben şampiyonluğu istemiyorum. Kendinize çeki düzen verin. Camianın bizden beklentileri var. Hedeflerimize ulaşmak için sadece işimize yoğunlaşmalıyız."
Sarı-Kırmızılı takım, yarınki Denizlispor erteleme maçının çalışmalarına ara vermeden başlarken, futbolcuların dünkü idmanda hayli hırslı olması dikkat çekti. Bu arada Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Fenerbahçe derbisinde seyircilerin sahaya attığı yabancı maddeler nedeniyle kurula sevkedilen ve bir maç seyircisiz oynama cezası almasına kesin gözüyle bakılan Sarı-Kırmızılı kulübün dosyasını perşembe günü karara bağlayacak.