Galatasaray fark attı

Galatasaray fark attı
Galatasaray fark attı
Geçtiğimiz ay yazılı basında çıkan spor haberleri içinde en çok Galatasaray'ın adı geçti.

Medya takip ajansı Interpress tarafından hazırlanan raporda, sarı-kırmızılı kulübün faaliyet gösterdiği tüm spor dallarında, toplam 10 bin 103 haberde isminin geçtiği belirlendi.

Dejavu! Yine Terim, yine Mancini

İkinci sırada Süper Lig’e iyi bir başlangıç yapmasına karşın taraftarların sahaya girmesi nedeniyle tamamlanamayan derbi maç ve sonrası aldığı cezalar ile gündemde yer alan Beşiktaş , 10 bin 63 haberle yer aldı. Fenerbahçe ise 9 bin 737 haberle üçüncü oldu. Trabzonspor, Eylül ayı boyunca yayınlanan 6 bin 827 haberle dördüncü sırada yer aldı. Bursaspor’un 4 bin 768 haberle beşinci olduğu saptandı.

EN ÇOK KONUŞULAN BAŞKAN: ÜNAL AYSAL

Interpress’in ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile dergiyi kapsayan incelemesinde, geçtiğimiz ay spor sayfalarında en çok konuşulan kulüp başkanları sıralamasında Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, bin 173 haberle ilk sırada yer aldı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım 988 haberle ikinci, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman 829 haberle üçüncü oldu. Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu 714 haberle dördüncü olurken, Bursaspor Başkanı Erkan Körüstan'ın ise 236 haberle beşinci sırayı aldığı tespit edildi.

İşte Aysal-Terim mesajlaşmaları

Mancini sahaya indi