'Galatasaray, Gençlerbirliği maçını da kazanır'

'Galatasaray, Gençlerbirliği maçını da kazanır'
'Galatasaray, Gençlerbirliği maçını da kazanır'
Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın deplasmanda 1-0 kazanarak liderliğini sürdürdüğü Mersin İdmanyurdu maçını değerlendirdi.

RADİKAL - NTV Spor 'da yayınlanan '%100 Futbol' programının yorumcusu Rıdvan Dilmen, karşılaşmanın ilk yarısına ilişkin, " Galatasaray taraftarı olsam topu boşveririm, puanıma bakarım. Galatasaray'a en büyük tehlike kendi iki bekinden gelir, ikisi de maça kötü başladılar Yasin Öztekin'in golünü Fernando Muslera da çıkaramazdı. Hamza Hamzaoğlu'nun yapması gereken iki bekin etrafını oluşturmak. İkisi atması lazım yoksa iki beki başına bela olabilir. Galatasaray ikinci golü bulmak zorunda" ifadelerini kullandı.      

Hamzaoğlu'na büyük şok!

Maçın ardından ise eski futbolcu, "Galatasaray, kendi işini yaptığı zaman şampiyon olacak. Gençlerbirliği maçı zor gözükse de bence Galatasaray maçı kazanır. Galatasaray, karşılaşmaya korkunç baskılı başlar. Galatasaray iyi oynamadı ama istediğini aldı. Hamza Hamzaoğlu, Bruma ısrarından vazgeçti" dedi.

Ünlü futbol adamı, maça damgasını vuran Muslera hakkında, "Büyük takımlar açıkçası iyi oynamıyor. Her zaman kaleciniz böyle güzel kurtarışlar yapamaz. Muslera'nın Gençlerbirliği maçında oynamayacak olması, Beşiktaş maçında oynayamayacak olmasından daha iyi Galatasaray için" şeklinde konuştu.   

Fernando Muslera kurtardıkça Twitter çıldırdı