Galatasaray kampında bir Fenerbahçeli

Galatasaray kampında bir Fenerbahçeli
Galatasaray kampında bir Fenerbahçeli

Fotoğraf: Adem Kabayel / Hürriyet

Sarı-kırmızılı takımın antrenmanına izlemeye gelen Fenerbahçe formalı bir taraftar, teknik direktör Cesare Prandelli'den izin alıp bu pozu verdi.

Galatasaray ’ın dün akşam yapılan antrenmanı bunaltıcı bir sıcak havada yapılırken, taktik idmanında Berk Yıldız ile ikili mücadele sırasında yerde kalan Burak Yılmaz korkuttu. Genç oyuncu ile çarpışan Burak acı içinde yerde kalırken, golcü futbolcu kısa bir müdahalenin ardından idmana devam ederek teknik heyeti sevindirdi.

İdmanı Prandelli'nin İtalya'dan gelen yakın dostları da izledi.  

Ontivero'nun yeni takımı belli oldu!


ERAY İŞCAN'A BREZİLYA USÜLÜ KUTLAMA

22 yaşına giren Galatasaray kalecisinin, dün akşam idmanı sırasında doğum günü yumurta ve unlu tarife ile kutlandı. Antrenman bitiminde kaleci antrenörü Taffarel, gizlice getirttiği yumurta ve unu G.Saraylı futbolcular ile birlikte Eray’ın üzerine dökerek Brezilya usulü genç kaleciye doğum günü kutlaması yapıldı.

İDMANDA GERGİNLİK

Antrenmanında gurbetçi bir taraftar ortalığı karıştırdı. Sarı-kırmızılı futbolcuların idman bitimi otelin yolunu tutması üzerine birkaç taraftar, "Bizden futbolcuları kaçırıyorsunuz" diyerek Galatasaray kulübü kurmaylarına çıkıştı.

Kısa süreli yaşanan gerginliği ise taraftarın yanına gelerek fotoğraf çektiren Nordin Amrabat, Semih Kaya ve Koray Günter önledi. Aynı taraftar, buna karşın "Bazı arkadaşlarla çekilmediler. Benim formamda imza yok. 500 km yol geldim" diye bağırıp topluluğu provoke etmeye çalıştı.

SÜRPRİZ FENERBAHÇELİ

Galatasaray'ın dün gerçekleştirdiği antrenmanı izlemeye gelenler arasında Fenerbahçe bir taraftarın yer alması dikkati çekti. Sarı-lacivertli futbolsever, teknik direktör Cesare Prandelli ile basın mensuplarına poz verdi. (Hürriyet)

Felipe Melo'dan anlamlı Gazze mesajı!