'Galatasaray küme düşecekti'

'Galatasaray küme düşecekti'
'Galatasaray küme düşecekti'
Kayserispor'un eski genel menajeri Süleyman Hurma, Galatasaray'ın 8. bitirdiği 2010-11 sezonunu kastederek, "Sağdan soldan karışan olmasaydı küme düşeceklerdi" dedi.

Spor Toto Süper Lig'e veda eden Kayserispor'da 'genel menajerlik' görevini bırakan Süleyman Hurma, TRT Spor'a çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.  

Mancini için son karar verildi


Kayseri temsilcisinde başarıyla görev yaptığını savunan Hurma, "Kayseri'de gurur verici işler yaptım. Beşiktaş 'ın Prosinecki'yi istemesi onun performansını etkiledi. Onu göndermemek bir hataydı. Dominguez, Braga gibi imkanları kısıtlı bir takıma UEFA finali oynattı. Hangi Anadolu takımı UEFA finali oynamış bir teknik adamı getirebilir. Takımda 8-9 kişi Portekizce ve İspanyolca konuşuyordu. Bobo, Mouche, Sefa ve Nobre geçen sezon 43 gol attılar, bu sezon ise 17. Sakatlıklar bizi etkiledi" şeklinde konuştu.

Süleyman Hurma, 2010-2011 sezonu için oldukça ilginç bir iddiada bulunarak, "3 sene önce Galatasaray sağdan soldan karışan olmasaydı küme düşecekti. Galatasaray küme düşmez tabii ki. Düşmeyeceği için de düşmedi zaten" ifadelerini kullandı.

G.Saray'da büyük endişe: 160 milyon dolar!