Galatasaray Liv Hospital'ın rakibi Kuban

Galatasaray Liv Hospital'ın rakibi Kuban
Galatasaray Liv Hospital'ın rakibi Kuban
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında İtalya'nın Sardinya adasında kamp yapan Galatasaray Liv Hospital, Citta di Sassari-Mimi Anselmi Turnuvası ilk maçında yarın Rusya'nın Lokomotiv Kuban ekibiyle karşılaşacak.

İSTANBUL - Turnuvada Galatasaray Liv Hospital ile Lokomotiv Kuban'ın yanı sıra İtalyan ekipleri Dinamo Sassari ve Enel Brindisi mücadele edecek.

Sarı-kırmızılı takım, TSİ 19.00'da başlayacak karşılaşmada rakibini yendiği taktirde, 14 Eylül Pazar günü birincilik maçına çıkacak.

Galatasaray Liv Hospital, 16 Eylül'de de Dinamo Sassari ile Confalonieri Kupası'nda karşı karşıya gelecek ve 7 günlük İtalya kampını tamamlayıp hazırlık döneminin ikinci bölümü için Hırvatistan'ın Zadar şehrine geçecek.

Sarı-kırmızılı takımın kamp kadrosunda Vladimir Micov, Doğukan Sönmez, Zoran Erceg, Ian Vougioukas, Kristijan Nikolov, Şuacan Pişkin, Pietro Aradori, Ege Arar, Göktürk Ural ve Nolan Smith bulunuyor.

2014 FIBA Dünya Kupası sebebiyle milli takımlarda bulunan başantrenör Ergin Ataman, yardımcı antrenör Yakup Sekizkök ve oyuncular Kerem Gönlüm, Martynas Pocius, Furkan Aldemir, Sinan Güler ve Ender Arslan yarın, Nathan Jawai ve Carlos Arroyo ise daha sonra takıma dahil olacak. (AA)