Galatasaray maçı öncesi çifte şok!

Galatasaray maçı öncesi çifte şok!
Galatasaray maçı öncesi çifte şok!
Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, bu akşam Galatasaray ile oynayacakları karşılaşmada, Kosovalı defans Sadıku ve tecrübeli golcü Sinan'ın forma giyemeyeceğini açıkladı.

Telafisi olmayan maçlar oynadıklarını vurgulayan Rıza Çalımbay, "Bizim de hedeflerimiz var. Sahamızda yenilmek istemiyoruz" dedi.

A Spor 'a açıklama yapan tecrübeli teknik adam, "Kendimize göre hedeflerimiz var, bizim de kalan bu dört maçı çok iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor. Şu ana kadar iyi bir grafik çizdik, onu devam ettirmek istiyoruz, kendi sahamızda kesinlikle mağlup olmak istemiyoruz. Her şeyden önce bizim burada oynayacağımız oyun , alacağımız galibiyet çok önemli. Galatasaray ’ın gücünü biliyoruz, oynadığı maçları biliyoruz. Telafisi olmayan maçlar oynuyor, bizim maçında öyle olması gerekiyor. Biz kesinlikle kendi sahamızdan iyi bir şekilde ayrılacağız" ifadelerini kullandı.

"SADIKU VE SİNAN’IN SAKATLIĞI VAR"

Mersin 'in hocası, "Loret Sadıku’nun sakatlığı var. Onun olmaması bizim için büyük bir dezavantaj oldu, çünkü oyunun başlangıcında ve gidişatında bizim için çok önemliydi. Onun dışında Sinan Kaloğlu'nun da bir sakatlığı var, herhalde onu da kadroya almayacağız" şeklinde konuştu.