Galatasaray patladı: Ahlaksızlık!

Galatasaray patladı: Ahlaksızlık!
Galatasaray patladı: Ahlaksızlık!
Şampiyonluk kutlaması yapan bir grup Fenerbahçeli işadamı, bikinili kızların fotoğraflarının üzerine Galatasaraylı futbolcuların yüzlerini montajlayıp eğlendi. Sarı-kırmızılı kulüp, basına da yansıyan bu görüntülere sert tepki gösterdi.

Galatasaray 'ın internet sitesinde yer alan, 'Ahlaksızlığın Hesabı Yargıda Sorulacak' başlıklı açıklama şöyle:
" Bugün bir gazetenin magazin ekinde, kulübümüzün ve futbolcularımızın kişilik haklarına ağır saldırı niteliğindeki hakaret suçunu işleyen kişilerin ve yayınlayarak bu suça ortak olanların yargı önünde hesap vermeleri için yasal süreç derhal başlatılacaktır.

Galatasaray'dan vergi açıklaması


Yapanların ve yayınlayanların zeka düzeyleri ve ahlak anlayışlarını ortaya koyan fiille ilgili olarak basın kuruluşlarının da harekete geçmesi için gereken başvurularda bulunulacaktır.

Bu fiili işleyenlerle aynı seviyede yer almamak için başkaca bir açıklama yapılmayacak ve bu ahlaksızlığın hesabı yargıda sorulacaktır.   

Galatasaray camiası; açılacak tazminat ve ceza davalarıyla, bu suçu işleyenlerin ve yayın yoluyla suça iştirak edenlerin, yasaların gerektirdiği en ağır cezalara çarptırılmaları için başlatılan hukuki sürecin yakın takipçisi olacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Galatasaray'dan Caner'e çılgın teklif